Gość: Pc`03
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.01.04, 11:37
Jako mieszkaniec osiedla Północ chciałem zwrocic uwage na pogłebiajaca sie
dewastacje aniolowskiego lasku.W calym lasku zostaly moze ze 3 cale lawki
reszta zostala polamana albo wyciete .Sadze iz trzeba z tym cos zrobic bowiem
lasek hjest miejscem odwiedzin calych rodzin i taki meijsce jest
potrzebne.Wiec moze warto o niego zadbac i wstawic chociz nowe laweczki??
czekam na opinie i interwencje..