Dodaj do ulubionych

Lasek Aniołowski...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 11:37
Jako mieszkaniec osiedla Północ chciałem zwrocic uwage na pogłebiajaca sie
dewastacje aniolowskiego lasku.W calym lasku zostaly moze ze 3 cale lawki
reszta zostala polamana albo wyciete .Sadze iz trzeba z tym cos zrobic bowiem
lasek hjest miejscem odwiedzin calych rodzin i taki meijsce jest
potrzebne.Wiec moze warto o niego zadbac i wstawic chociz nowe laweczki??
czekam na opinie i interwencje..
Obserwuj wątek
    • Gość: lefek Re: Lasek Aniołowski... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 16:09
      hmm...przyznam ze przydalyby sie nowe laweczki dla odwiedzajacych lasek ]
      bardzo milo mozna tam spedzic czas PC`03 masz racje!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: oleczka Re: Lasek Aniołowski... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.04, 11:10
      laweczki przydaly by sie to fakt ale niewiem jak dlugo postaja.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka