Gość: Maniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 12:49 Słuchajcie czy ktoś wie ile zapisało się ludzi na ten konkurs FIFA na konsolach organizowany przez MediaExpert w piątek 12 o 14:00.????? Słyszałem że jakieś fajne nagrody przygotowali. !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rekord Re: Media Expert konkurs FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 12:52 podobno za 1 miejsce jest konsola do wygrania lub jakiś laptop Odpowiedz Link Zgłoś
pawloskarawlos1 Re: Media Expert konkurs FIFA 10.03.10, 12:55 No ja słyszałem i się zapisałem z kolegą, hehe! słyszałem od organizatorów że jest już kilka grup, ale nadal przyjmują zgłoszenia. Podobno ma też być jakiś znany piłkarz który będzie to prowadził czy tam nagrody wręczał. No nic, wracam dalej do treningów w fifa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Media Expert konkurs FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 14:50 Rysiek z Klanu poprowadzi imprezę bo Lato nie chciał przyjechać.. Będzie tez wiele innych atrakcji.. Cukrowa wata..balony..długopisy.. Krótko mówiąc zajefajny festyn :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Media Expert konkurs FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 15:05 Ta... Majdana zaproszą haha Odpowiedz Link Zgłoś