Dodaj do ulubionych

praca biurowa

IP: *.146.200.204.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.08.10, 23:26
Dostałem pracę w firmie gdzie raczej nie obowiązuje jakiś formalny
strój typu garnitur, ale moi współpracownicy zazwyczaj noszą zestaw
koszula + spodnie.
Co sądzicie o takim układzie?
Nie lubię krawatów co sądzicie o zapiętych kołnierzykach pod szyją.

www.ubrania-praca.pl/product-pol-4011-Koszula-meska-bez-prasowania-Russell-Europe-957M.html

www.ubrania-praca.pl/product-pol-4573-Koszula-Executive-Premium-Oxford-Kustom-Kit-KK118.html

www.ubrania-praca.pl/product-pol-4036-Koszula-Twill-Russell-Europe-916M.html
Obserwuj wątek
    • zinngiesser Re: praca biurowa 07.08.10, 00:12
      Po prostu to staszne i zatrwazajace!!!
    • Gość: aga Re: praca biurowa IP: *.cdma.centertel.pl 07.08.10, 11:19
      ja tez nie wiem jak sie pozbieram po tej informacji... niewiarygodne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka