Dodaj do ulubionych

PAT AUTO MAR

IP: 213.199.253.* 05.01.11, 12:18
na ul.Sienkiewicza...
Był ktoś ??? ostatnio obiły mi się o uszy bardzo NIEPOCHLEBNE OPINIE.....
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: PAT AUTO MAR IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.11, 19:02
      Jestem ich stałą klientką. Według mnie chłopacy znają się na rzeczy i cenowo też są ok.
      • Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 05.01.11, 23:12
        Gość portalu: k napisał(a):
        > Jestem ich stałą klientką


        Więc może czas zmienic samochod skoro tak czesto Ci sie psuje !!! :]]


        • Gość: .. Re: PAT AUTO MAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 23:56
          a może Pani prowadzi zakład naprawczy i bierze od nich części i jest dlatego stałą klientką nie pomyślałeś ??
          • Gość: k Re: PAT AUTO MAR IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 09:17
            Już zmieniłam :)
            • Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 06.01.11, 11:31
              To patrz nie pomyślałem :]]
              • Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 06.01.11, 11:32
                Jak mi robili samochód to mieli problem z czesciami ...a co tu dopiero mówić :))
                • Gość: gość Re: PAT AUTO MAR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.11, 08:21
                  Ja ich nie polecam. Robili mi samochód tydzień temu, szału nie narobili, tanio nie wzięli i dzisiaj jadę do innego mechanika, który może posłucha moich sugestii. Jeżeli usterka wraca po tygodniu to wydaje mi się że coś tu nie pasuje. Z reklamacjami nie jadę bo szkoda mi samochodu. Wolę jeszcze raz zapłacić i oddać w ręce kogoś normalnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka