Gość: Magik IP: 213.199.253.* 05.01.11, 12:18 na ul.Sienkiewicza... Był ktoś ??? ostatnio obiły mi się o uszy bardzo NIEPOCHLEBNE OPINIE..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: k Re: PAT AUTO MAR IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.11, 19:02 Jestem ich stałą klientką. Według mnie chłopacy znają się na rzeczy i cenowo też są ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 05.01.11, 23:12 Gość portalu: k napisał(a): > Jestem ich stałą klientką Więc może czas zmienic samochod skoro tak czesto Ci sie psuje !!! :]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: PAT AUTO MAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 23:56 a może Pani prowadzi zakład naprawczy i bierze od nich części i jest dlatego stałą klientką nie pomyślałeś ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: PAT AUTO MAR IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 09:17 Już zmieniłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 06.01.11, 11:31 To patrz nie pomyślałem :]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magik Re: PAT AUTO MAR IP: 213.199.253.* 06.01.11, 11:32 Jak mi robili samochód to mieli problem z czesciami ...a co tu dopiero mówić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: PAT AUTO MAR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.11, 08:21 Ja ich nie polecam. Robili mi samochód tydzień temu, szału nie narobili, tanio nie wzięli i dzisiaj jadę do innego mechanika, który może posłucha moich sugestii. Jeżeli usterka wraca po tygodniu to wydaje mi się że coś tu nie pasuje. Z reklamacjami nie jadę bo szkoda mi samochodu. Wolę jeszcze raz zapłacić i oddać w ręce kogoś normalnego. Odpowiedz Link Zgłoś