Gość: zainteresowana IP: *.cnow.pl 21.02.11, 11:16 Kto sie wybiera na imprezę viva comet 2011- 24 lutego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tom Re: viva comet 2011 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.11, 16:30 Ja się wybieram,chociaż nie mam jeszcze biletu,ale na co dzień jestem w Wawie,tak więc szybko mogę się w niego zaopatrzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdvb Re: viva comet 2011 IP: 89.74.130.* 21.02.11, 16:57 Trzeba było jechać na sobotnie Armin Only, a nie tam jakieś Vivy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muzyk Re: viva comet 2011 IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 19:41 po co wydawać kasę na jakieś tandetne gwiazdeczki polskiej "muzyki". Zagraniczne - może warto ale to są ludzie pokroju justin bieber. nie pojechałbym nawet jakby mi dopłacili Odpowiedz Link Zgłoś