Dodaj do ulubionych

viva comet 2011

IP: *.cnow.pl 21.02.11, 11:16
Kto sie wybiera na imprezę viva comet 2011- 24 lutego?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tom Re: viva comet 2011 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.11, 16:30
      Ja się wybieram,chociaż nie mam jeszcze biletu,ale na co dzień jestem w Wawie,tak więc szybko mogę się w niego zaopatrzyć.
    • Gość: asdvb Re: viva comet 2011 IP: 89.74.130.* 21.02.11, 16:57
      Trzeba było jechać na sobotnie Armin Only, a nie tam jakieś Vivy...
      • Gość: muzyk Re: viva comet 2011 IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 19:41
        po co wydawać kasę na jakieś tandetne gwiazdeczki polskiej "muzyki". Zagraniczne - może warto ale to są ludzie pokroju justin bieber. nie pojechałbym nawet jakby mi dopłacili

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka