Gość: zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.12, 18:11 Jedzie ktoś może do Radomia tego dnia ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aa Re: 18.06 Radom IP: *.183.220.55.dsl.dynamic.t-mobile.pl 04.06.12, 18:23 a co na multiselect do komendy jedziesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: 18.06 Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.12, 13:23 nie na multiselekt ale tez do komendy :) Odpowiedz Link Zgłoś