Gość: rozczarowany IP: *.180.245.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.08.12, 12:08 Co sadzicie o AUTO-MOLEDA i jej włascicielu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kierowca Re: AUTO-MOLEDA IP: *.xdsl.centertel.pl 21.08.12, 16:59 To samo co i TY?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gos Re: AUTO-MOLEDA IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.12, 20:22 Burak-naciagacz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: AUTO-MOLEDA IP: *.205.53.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.08.12, 10:01 Jest tylko przykrywką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: AUTO-MOLEDA IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.12, 16:56 cwaniak a najdrozszy w ciechanowie poszukaj prywatnie lakiernika co po godzinkach dłubie okładniejsi sąi nie drodzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ma Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.12, 19:29 bardzo dobrze umie... liczyć kasę. I tylko to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosssscccc Re: AUTO-MOLEDA IP: *.180.176.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.09.12, 21:28 A JAKI MARNY Z WYGLADU I FLEJA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klijent Re: AUTO-MOLEDA IP: 213.199.253.* 06.09.12, 22:59 chciałem pomalować 2 dzwi i zderzak w aucie 10 letnim koszt 8tys zł mówie auto warte 6 tys zł pan przesadza --odpowiedź /buraka/ to na złom a nie do mnie.Pojechałem do innego lakiernika koszt 280 zł za element czyli ustaliłem 700 zł.Super pomalował.Sorry nie polecam właściel brudny,widać mało inteligentny,taki polak co złapał troche roboty i pan,,,,,, nie polecam same zachowanie tego pana to żygać sie chce-- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 00:56 Doliczyl pewnie szpachle na dziurska i zadoscuczynienie za kontakt z takim polglowkiem... A ty powinienes zazadac od szkoly odszkodowania za zmarnowane lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ohohoho Re: AUTO-MOLEDA IP: *.147.187.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.12, 05:17 Jaruś! A jak tam Twoj salon? Dycha jeszcze? (co do niedomytych właścicieli.. znalazłoby się jeszcze paru, nieprawdaż ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolega po fachu Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 08:00 Panie Moleda,na pana miejscu zgłosił bym tego nie wyedukowanego pod względem pisowni pod nikiem klient do prokuratury za zniesławienie. Mamy wolny rynek i każdy naprawia samochód tam gdzie sam zdecyduje.Jeśli cena nie odpowiada to jedno słowo ,,dziękuję'' rozwiązuje temat. Forum nie jest do oczerniania ludzi tym bardziej ze taki gość ,,Klijent"" myśli że jest anonimowy. Odpowiedz Link Zgłoś