Dodaj do ulubionych

10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.13, 15:53


gpcodziennie.pl/18585-trzy-lata-smolenskiej-bezkarnosci.html#.UVwzJDc9P8g
Obserwuj wątek
    • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.13, 09:36
      hahahaha 3 lata śmiechu z urojeń pewnej opcji politycznej :)
      • Gość: c-nowianka Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 09:38
        Ileż zła sieją ci zaślepieni PISem...
    • Gość: hahaha Odkryto ślady tajemniczej ciemnej materii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 10:26
      www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/816092,Odkryto-slady-tajemniczej-ciemnej-materii
    • Gość: .................. Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.13, 14:11
      3 lata wciskania kitu przez gpcodziennie i zaj... biznesu dla nich

      ... bo kto by kupował gpcodziennie bez tego"zamacha" ?
      • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.13, 14:40
        każdy "prawdziwy Polak" ma w obowiązku kupić codziennie 3 egzemplarze tej miernej gazety :)
        • Gość:   Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 15:37
          Jak prawda PO? Jest tylko jedna "prawda" PiS i reszta ludzi którzy nie dają się manipulować.
          • Gość: gość Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 17:02
            W Katyniu też Niemcy zamordowali 20tyś Polaków ot taką prawdę PO po 1945r. by promowało.
    • Gość: gość Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 17:27
      Jest i prawda wg PO
      wpolityce.pl/wydarzenia/50588-cztery-pytania-do-mec-kownackiego-przylapalem-premiera-na-klamstwie-oraz-manipulacji-to-dla-mnie-dowod-na-to-kto-gra-sprawa-tragedii-smolenskiej
      • Gość: zet Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: 213.199.253.* 04.04.13, 17:49
        Oto wypowiedź Premiera : “od pierwszych chwil po katastrofie smoleńskiej dziesiątki, setki a później tysiące ludzi - urzędników państwowych, lekarzy, żołnierzy, prokuratorów, policjantów - było "zaangażowanych w operację, przed jaką stanęło państwo polskie". "Mówię +przepraszam+, bo zdaję sobie sprawę, że przy pracy 2 tysięcy osób mogły zdarzyć się błędy i pomyłki. Dziś nie jestem w stanie rozstrzygnąć, w jakim momencie do tych pomyłek mogło dojść" . Czy z tego wynika, że do Rosji wysłano 2 tys. Urzedników? Wstyd panie Kownacki!!!
        • Gość: gosc Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.13, 00:03
          Premier zawsze wie co mówi premier nigdy nie kłamie

          www.tvn24.pl/jeden-na-jeden,44,m/pan-premier-nigdy-nie-klamie-to-oczywiste,264431.html
          • Gość: lekarz specjalista Re: 10 kwietnia - wyświechtana komedia IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.13, 19:59
            www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/818697,Juliusz-Machulski-Smolensk-nie-nadaje-sie-na-komedie
            • Gość: frud Re: 10 kwietnia - wyświechtana komedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.13, 09:53
              śmieszą mnie te moherowe pokazy pod Pałacem Prezydenckim , który jest domem urzędującego Prezydenta. Jak chcecie oddać cześć poległym w katastrofie to na Wawel ....
              Ale pewnie najlepiej robi się śmieszną szopkę w stolicy ??
              10 kwietnia dzień jak co dzień :)
    • Gość: .................. Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.13, 11:36
      bardzo dobry tekst na temat napisał Paweł Wroński - jakże by inaczej, w przebrzydłej wyborczej
      zwolenników terorii zamachu proszę, mimo wszystko przeczytajcie choć ten cytat ...



      Anicie Gargas zabrakło odwagi, aby w swoim słynnym filmie zadać mu pytanie, co się stało z brzozą. W programie "Bliżej" Jana Pospieszalskiego uciekła się nawet do drobnego kłamstewka. Stwierdziła, że takie pytanie zadała, ale Bodin jakoby nic nie widział.

      Przypadek brzozy pokazuje mechanizm dyskusji o katastrofie smoleńskiej. Podstawowe fakty trzeba ukrywać, a na pierwszy plan wysuwać wątki poboczne, choć bulwersujące.


      * Czy fakt, że wdowie po szefie sztabu Wojska Polskiego po pierwszym pogrzebie przysłano tzw. dochówek, tj. fragment ciała męża pierwotnie niezidentyfikowany, świadczy o tym, że w Smoleńsku był zamach?

      * Czy to, że marszałek Ewa Kopacz mówiła w Sejmie o przesiewaniu ziemi w miejscu katastrofy smoleńskiej, a potem jeszcze znajdowano w niej szczątki ludzi i samolotu, świadczy o tym, że podłożono bombę?

      * Czy to, że rzecznik Prokuratury Wojskowej prok. Zbigniew Rzepa w sposób niezborny tłumaczy, co robi PW, jest dowodem wybuchu bomby termobarycznej?

      * Czy fakt, że podczas identyfikacji pomylono ciała ofiar katastrofy smoleńskiej, ma świadczyć o tym, że ukrywa się ślady trotylu w Tu-154?


      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75968,13708495,A_smolenska__pancerna__brzoza_trwa.html#ixzz2Q3E3DHVo

      ... zadajcie sobie pytanie - czy pomysły o wybuchach na prawdę nie ubliżają waszej inteligencji ?
      • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.13, 12:52
        jakiej inteligencji ?? :)
        Przed chwilą w Tv pokazywali jakiegoś człowieka pod Pałacem Prezydenckim z makieta samolotu oraz wbijającą się w niego rakietą .......
        Żenada i wstyd że mamy tak głupi naród :)
        • Gość: henio Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.ostroleka.vectranet.pl 10.04.13, 14:55
          www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18
          Powyższy film obrazuje całą prawdę.
          • Gość: gość Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 18:07
            Wyjątkowo głupie ciechamowskie trollllle tu piszą.

            Obejrzałem dwa filmy raz jeszcze i są dwa tory wyjaśnienie tego zdarzenia.
            Wersja oficjalna to insynuowanie zachowań ludzi i zdarzeń.
            Wersja naukowców to bazowanie na twardych danych.

            Koronny argument ,ze uderzył w brzoze a tej brzozy nie ma i jeszcze nie podano prawidlowej wysokości tego uderzenia.
            www.panstwo.net/2499-w-pierwszym-opisie-miejsca-katastrofy-nie-ma-pancernej-brzozy
            • Gość: .................. Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.13, 12:09
              dwa tory wyjasnienia ? chyba inne filmy oglądaliśmy

              w jednym Nat Geo w sposób prosty wyjaśnia jak doszło do katastrofy - co było i jak - a było tak, że samolot wleciał w mgłę, zszedł poniżej wysokości minimalnej, załoga była nie wyszkolona ( na marginesie to pan Szczygło z kancelarii prezydenta Kaczyńskiego, a wcześniej minister obrony w rządzie pis, podjął decyzję o niekontynuowaniu szkoleń na symulatorach ) a niewyszkolona załoga źle czytała instrumenty - zeszli za nisko, i już nie byli w stanie poderwać samolotu, skosili drzewa, potem walnęli w brzozę, samolot sie przechylił i pierdut - tyle - sieczka i masakra

              a film pani Gargas - świetny tyle, że to film propagandowy, niczego nie wyjaśnia, rzuca wątpliwości na kwestie już wyjaśnione, eksponuje kwestie zupełnie poboczne, olewając zasadnicze ( np. dlaczego kuźwa w ogóle tam polecieli skoro wiedzieli jaka jest pogoda, po kiego zeszli poniżej 100 m kiedy zasady wyraźnie tego zabraniają w takich warunkach jakie były ? !!! ) manipuluje np. zestawiając wypowiedź premiera z przed 2 lat z wypowiedzią eksperta z komisji Millera z "teraz", porusza tematy nie mające nic wspólnego z przyczynami katastrofy, np. że Arabski nie chciał prezydentowi dać samolotu parę lat wcześniej ( co to ma kurna wspólnego z przyczyna katastrofy pod Smoleńskiem ? )

              rojenia chorych umysłów - a teraz Antek jasnowidz stwierdza, że ma dowody, że 3 osoby przeżyły - niech je pokaże te dowody

              paranoja

              łykacie ten smoleński kit jak ryba wodę
          • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.13, 12:42
            i cały misterny plan wpiz...
            hahahahahaha dobre , oby więcej takiego wybornego humoru :)
    • Gość: gość Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 18:15
      Kiedy Bronislaw zawita do Ciechanowa

      www.telewizjarepublika.pl/Bronislaw-wildstein-o-ekspertach-smolenskich,video,59.html#.UWWO4Tc9P8g
    • Gość: Rozbawiony Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 18:44


      Najpierw sztuczna mgła, teraz wybuchy:> Strach pomyslec co bedzie za 2 lata:P
      • Gość: Rozbawiony Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.13, 18:45
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13713757,Wybuch__czy_sztuczna_mgla__Jak_zmienia_zdanie_Anita.html#BoxSlotIIMT
        • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.13, 12:44
          i dziwnym trafem producentem filmu Anity był wydawca pewnego szmatławca :)
          a za dwa lata okaże się że ruscy mieli super tajną , super super nowoczesną , super , super , super skuteczną broń , oparta na technologii między galaktycznej :)
          ale nie martwcie się i tak macierewicz wszystko wie , ale dowodów brak , tylko jego chore dywagacje .
          • Gość: Rozbawiony Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 13:02
            Mnie jeszcze zastanawiaja dwie rzeczy.. Czemu ludzie powiązani z pisem chodza wspominac zmarłych pod miejsce pracy śp. Lecha, a nie tam gdzie leża pochowani;) A drugą rzecza jest cena za raporty Macierewicza.. Wydawalo mi się ze oni chcą ujawnić prawdę a nie sprzedawać ksiązki bo całkiem niezłej cenie;)
            • Gość: L Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.13, 13:49
              bingo jest popyt jest podaż :)
              a bilet do Krakowa o wiele droższy niż do stolicy. No i w stolicy mają pewny udział w programach informacyjnych . A widzieliście może tego oszołoma z makietą samolotu w którą wbija się rakieta .... Mają ludzie polot i wyobraźnię.
              Ale teraz na topie są 3 osoby które przeżyły :)
              Normalnie ubaw po pachy :))
              Mam pomysł aby macierewicz pożyczył od rydzyka maybacha , rozpędził się do 280 km/h i uderzył w brzozę , wtedy będziemy wiedzieli czy ktoś mógł przeżyć :))
            • Gość: dunald tusk Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.13, 07:20
              ach te pisiory kiedyś bedę musiał opuscić ten kraj bo Polska to nienormalność

              „Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
              Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.
              Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać ....
              Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !”
              • Gość: pora na ciebie Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.cdma.centertel.pl 12.04.13, 20:43
                to wy......laj z naszego pięknego kraju z takimi wspaniałymi tradycjami kulturą patriotyzmu,można wyliczać długo... i nie ztrówaj taj pięknej ziemi swoim jadem i nie opluwaj!!!!masz tyle miejsca na ziemi,TU cię nikt na siłę nie trzyma SPRZEDAWCZYKU obrzydły....idź sprzedawać gdzie indziej na pewno ci hojnie za to podziękują...!!!!
              • Gość: dunald tusk Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.13, 08:24
                z tego cytatu mojego autorstwa z którego jestem bardzo dumny wyłania się prawdziwy Polak,Polak Platformers - cham,burak,człowiek pełen jadu i nienawiści,waleczny wojownik z pisiorami.
                • Gość: ??? Re: 3 żywe trupy IP: *.dynamic.chello.pl 13.04.13, 08:38
                  Rafał Rogalski jeszcze raz zasłynął. To ten były mecenas od katastrofy smoleńskiej Jarosława Kaczyńskiego. Przestał wspierać prezesa PiS, od razu wali w tamburyno, jacy to idioci są w tej partii.

                  Jego reakcja na 3 żywe trupy, o których z takim entuzjazmem poinformował Antoni Macierewicz, najpierw w Kielcach (9 kwietnia), a następnie w programie Jana Pospieszalskiego (11 kwietnia), na Twitterze tak została ujęta:

                  „Jeżeli 3 osoby przeżyły zdarzenie, a tak twierdzi Główny Śledczy RP Antoni M, to co się z nimi stało pytam się? Dobili ich, czy co? Tworki”.

                  Tenże sam Rogalski jako pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego komentował na bieżąco najnowsze doniesienia ze śledztwa w spawie katastrofy smoleńskiej. Sam też bywał źródłem nowych informacji, albo raczej dezinformacji. To właśnie Rogalski w kwietniu 2011 roku zaczął domagać się sprawdzenia, czy w Smoleńsku rozpylono hel, który miał być przyczyną katastrofy.

                  Wcześniej wyjaśniał, że bez wraku tupolewa nie można wykluczyć przeprowadzenia zamachu. Za takie teorie krytykowali go zarówno zwolennicy PiS, jak i przeciwnicy. Janina Paradowska proponowała mu zapisanie się do Prawa i Sprawiedliwości i start w wyborach parlamentarnych. Z kolei Igor Janke jego helowe teorie nazywał ”strzałem do własnej bramki”.

                  No, cóż – jesteś związany z PiS, to jakbyś był w Tworkach. Opuścisz ich, to jakbyś wyszedł na korytarz. Bo to nadal Tworki. Rogalskiemu wydaje się, iż go pielęgniarze nie złapią. Żółte papiery PiS ma się na zawsze.

                  nadblog-wszystkich-blogow.blog.onet.pl/2013/04/12/rogalski-i-tworki/
                • Gość: gość Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.13, 12:42
                  Tak było wtedy zaraz po katastrofie i nawet pan redaktor widział rów o ktorym nikt nigdy nie wspominal jeszcze.
                  O trzech osobach też była mowa i to jest niewyjaśniony watek

                  www.youtube.com/watch?v=2BEXt1z1z8s
    • Gość: dunald tusk Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.13, 13:43
      OK!
      Ta to im przynajmniej dowaliła,mądra kobieta, bardzo lubię takich dziennikarzy bo to moja podpora intelektualna i moje myśli.Bez niej moje panowanie cóż by było warte?

      niezalezna.pl/40415-monika-olejnik-tym-razem-przesadzila-zartuje-z-bostonu-i-smolenska
      • Gość: ??? Re: Makabryczny Pis,uar IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.13, 17:30
        fishki.pl/static/posts/31/31157/foto_4a7aa43a3450fedbf460913d6b75affa.jpg
      • Gość: dunald tusk Re: 10 kwietnia - 3 lata pogardy dla prawdy od PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.13, 14:50
        Jacy ci amerykańcy głupi by pokazywać oszołoma profesora a przecież moi profesorowie jak pan Niesiołowski,Nałęcz,Sroda,Hartman,Bartoszewski mają prawdziwą wiedzę o tym wypadku.

        vod.gazetapolska.pl/node/3949?utm_source=niezalezna&utm_medium=ArtY&utm_campaign=vod
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka