IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 13:29
Czy w Ciechanowie można bez skierowania zrobić test beta hcg?
Obserwuj wątek
    • paquime Re: hcg 01.07.07, 20:28
      Raczej nie bo w tamtym roku w szpitalu nie robili.wiem że robią to badanie w labolatorium w żurominie.tzn tu ci pobiorą a tam zbadają.zadzwoń tam i spytaj gdzie masz przyjść żeby ci pobrali krew wiem że w przychodni na strażackiej pobierają do badania w żurominie.jeśli robisz za swoje pieniądze skierowanie nie jest potrzebne ale zadzwoń do szpitala i się zapytaj za kasę i w tym roku może zrobią
      • Gość: ada Re: hcg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 13:04
        Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka