IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.08, 10:07
Wesolych zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz
spelnienia marzen w nadchodzacym Nowym Roku wszystkim zwolenikom jak
i przeciwnikom zyczy kiwit
Obserwuj wątek
    • Gość: La Re: zyczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 12:18
      Dzięki za życzenia i szacun za odwagę wpisu pod nazwiskiem.
      • magik1985 Re: zyczenia 24.12.08, 13:06
        wszystkiego najlepszego Drodzy Forumowicze.
        Zdrowych… bo to najważniejsze
        Białych… bo dawno takie nie były…
        Radosnych… bo tak mało w Nas radości
        Bogatego mikołaja… bo myślę, że w dobie kryzysu to dobre życzenia ;-)
        i poza tym wszystkiego co niezapomniane, cudowne, wspaniałe.
        aby forum rosło w siłę, jako prawdziwie pierwsza, chodź jeszcze
        niedoskonała, Ciechanowska Gazeta Internetowa :]

        życzy Maciek Paprocki/magik1985
        • Gość: marek zalewski Re: zyczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 13:13
          ...dołączam się do życzeń
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=557&w=88580293

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka