Gość: marek kiwit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.08, 10:07 Wesolych zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz spelnienia marzen w nadchodzacym Nowym Roku wszystkim zwolenikom jak i przeciwnikom zyczy kiwit Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: La Re: zyczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 12:18 Dzięki za życzenia i szacun za odwagę wpisu pod nazwiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: zyczenia 24.12.08, 13:06 wszystkiego najlepszego Drodzy Forumowicze. Zdrowych… bo to najważniejsze Białych… bo dawno takie nie były… Radosnych… bo tak mało w Nas radości Bogatego mikołaja… bo myślę, że w dobie kryzysu to dobre życzenia ;-) i poza tym wszystkiego co niezapomniane, cudowne, wspaniałe. aby forum rosło w siłę, jako prawdziwie pierwsza, chodź jeszcze niedoskonała, Ciechanowska Gazeta Internetowa :] życzy Maciek Paprocki/magik1985 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek zalewski Re: zyczenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 13:13 ...dołączam się do życzeń forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=557&w=88580293 Odpowiedz Link Zgłoś