Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:37 Czy są jeszcze jagody w lesie? Jakie regiony niedaleko Ciechanowa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: życzliwy Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:12 i tak nie pojedziesz, to po co się pytasz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:25 Ty Życzliwy nie bądź taki życzliwy...pytam się po to, bo chcę dziś jechać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: życzliwy Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:49 ale wujek przyjechał i nie pojedziemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 13:02 sezon jagodowy powoli sie kończy, cos tam nieby jest ale to juz nie to co było. mimi wszystko życzę udanej wyprawy i uwaga na kleszcze ( w tym roku jest ich ogrom ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: JAGODY w lesie IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.09, 13:48 Las w Głotach :) Odpowiedz Link Zgłoś