Dodaj do ulubionych

JAGODY w lesie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:37
Czy są jeszcze jagody w lesie? Jakie regiony niedaleko Ciechanowa?
Obserwuj wątek
    • Gość: życzliwy Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:12
      i tak nie pojedziesz, to po co się pytasz....
      • Gość: ja Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:25
        Ty Życzliwy nie bądź taki życzliwy...pytam się po to, bo chcę dziś jechać!
        • Gość: życzliwy Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:49
          ale wujek przyjechał i nie pojedziemy...
          • Gość: c Re: JAGODY w lesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 13:02
            sezon jagodowy powoli sie kończy, cos tam nieby jest ale to juz nie
            to co było.

            mimi wszystko życzę udanej wyprawy i uwaga na kleszcze ( w tym roku
            jest ich ogrom )
    • Gość: :) Re: JAGODY w lesie IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.09, 13:48
      Las w Głotach :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka