Dodaj do ulubionych

Elblaskie portale...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.07, 09:41
Mamy 3 takie przodujace - portel, elblag24, info.elblag. Ktory z
nich najlepszy?

Osobiscie jesli mialbym oceniac szate graficzna to nr 1 jest
bezapelacyjnie portel, drugi info.elblag a elblag24 na 3 miejscu. \

Jesli chodzi o newsy to sytuacja odwrotna 1 elblag24, drugi
info.elblag a portel trzeci.

Ciekawi mnie tylko skad elblag24 ma info o tych wszystkich
wypadkach, dostaja cynk od policji czy ktos sobie uzywa skanera
czestotliwosci?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Elblaskie portale... IP: 217.98.20.* 13.10.07, 16:14
      Info.elblag to powielacze pomysłów innych portali plus wiele niedorobek lub
      dzialów w opracowaniu, np. plan miasta. Ogólnie żałosny poziom. Wyznacznikiem
      warttości portalu jest dział ogłoszeń. Na info prawie ich nie ma.
      Elblag24 bazuje wyłacznie na najniższych instynktach czytelników serwując im
      zdjęcia pokiereszowanych samochodów. Czasami zniżają sie do sięgania po opinie
      jasnowidzów. Mają nielegalny nasłuch policyjnych radiostacji i dwóch wesołych
      gostków, którzy robią zdjecia wraków. Liczbę ogłoszeń nabijają sobie powtórkami
      i trzymaniem ich na stronie przez 2-3 miesiące.
      Portel robi na tle reszty zdecydowanie najlepsze wrażenie, chociaż mają czasem
      problem z nadążaniem z informacją. Mają zdecydowanie najlepszy dział ogłoszeń i
      katalog firm. Po usunięciu błędów nowy plan Elbląga zaczyna mi się podobać.
        • Gość: nie zgadzam się Re: Elblaskie portale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.07, 09:47
          Według mnie to właśnie elblag24 przoduje w Elblągu. Zauważcie, że na ich stronie
          w ostatnim czasie od co najmniej pół roku wiele się zmieniło...1. nowa szata
          graficzna (może mało barwna, ale wykoanana naprawdę na wysokim poziomie) pasek
          news wiele daje 2. Oprócz informacji o wypadkach pojawia się wiele artykułów o
          tym, co dzieje się w mieście (niestety portel im nie dorównuje. U nich
          informacje pojawiają się z 2-3 dniowym opóźnieniem, 3. Słuchają czytelników - a
          to chyba jest najważniejsze, Stworzyli tzw. Dział Głos Ludu, gdzie czytelnicy
          mogą zamieszczać swoje artykuły, Portel im tego pozazdrościł, tworząc swój
          "Teraz JA!", 4. Nie zgadzam się z Wami co do opinii, że żerują na ludzkich
          instynktach. W Elblągu i w okolicach naprawdę dzieje się mnóstwo wypadków, a z
          tego co wiem ludzie chcą wiedzieć kto i z jakiej przyczyny ginie. - Dobrze
          zaznaczyliście pokazują pokiereszowane samochody i nie chodzi tu o jakąś
          sensację, czy o liczbę odsłon, bo z tego co wiem nie ma się z tego żadnych
          korzyści finansowych, takie portale żyją z reklam...Chodzi tu o zwrócenie uwagi
          na to jak jest na naszych drogach niebezpiecznie. Rzeczywiście dobrze trzymają z
          Policją, ale to tylko swiadczy o tym że potrafią się dogadadywać ze wszystkimi.
          A jeśli chodzi o szybkość działania i pojawiania się na wypadkach to nie używają
          do tego żadnego skanera, mają jedynie radio CB, a to chyba nie nielegalne prawda?
          Podsumowując: portal ten rozwija się w zaskakującym tempie, dzięki nim
          elblążanie są na bieżąco z tym co dzieje się w mieście. Portel i info... nie
          nadążają ,a w dodatku kopiują pomysły. Jedyne co mogliby zmienić w elblag24, to
          bazę ogłoszeń - tu rzeczywiście przoduje portel. elbla24 może i jest sensacyjny,
          ale to tylko dlatego że ani portel ani info nie piszą o wszystkim...
          Pozdrawiam
          • Gość: gość Re: Elblaskie portale... IP: *.tpnet.pl 14.10.07, 11:35
            Dokonaj prostego zabiegu - wytnij z elblag24 wypadki i tanie sensacyjki. I co
            zobaczysz? Pustkę!!! Na portelu znajdziesz o wiele więcej wartościowych
            artykułów. Weź chociażby ważny dla mnie dział "Na uczelniach" - na portelu chyba
            z dziesięć artykułów w tym miesiącu, na elblag24 jakiś jeden i to niezwiązany z
            uczelniami. To taki SuperExpress dla ubogich.
          • Gość: gość Re: Elblaskie portale... IP: *.tpnet.pl 14.10.07, 11:42
            Zapomniałem dodać, że na portelu odpowiada mi zorganizowana i uporządkowana
            struktura serwisu, która bardzo ułatwia nawigację. Nie ma tego "naćpania" i
            bałaganu, które mnie irytuje na elblag24. Natomiast info próbowało nieudacznie
            skopiować z portelu pierwszą stronę, ale im nie wyszło. Zresztą to już bardzo
            niszowy serwis.
            • Gość: ja a moze nie ja Re: Elblaskie portale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.07, 18:23
              Jakosc artykulow w dziale Glos Ludu pozostawia wiele do zyczenia,
              m.in ten o panu Niemyjskim - szukanie taniej sensacji po latach gdy
              sie o tym rozpisywaly wielkie gazety, poza tym kiedys czytalem na hp
              portelu o tym ze byly problemy z nagrodami z konkursu organizowanego
              przez elblag24, tak psiocze na elblag24 za tak dobra wspolprace z
              Polcija, ciekawe czy portel jakby sie zglosil do policji to tez by
              uzyskiwal info z pierwszej reki? z tego co wiem to wszyscy placimy
              podatki na sluzby wiec wszyscy powinismy miec rowne prawa rowniez do
              dostepu do informacji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka