Dodaj do ulubionych

buty coccodrillo

09.11.12, 09:37
Czy kupowałyście kiedyś zimowe buty coccodrillo? Jak się sprawdzały?
Spodobały mi się kozaczki, bo są bardzo leciutkie i miękkie i jest rozmiar 19.
Drugie pytanie, czy dzieciom, które jeszcze nie chodzą, ale z dużym prawdopodobieństwem będą chodziły przed końcem zimy, kupujecie już docelowe buty
do chodzenia czy dopóki nie chodzą jakieś inne ciepłe 'wynalazki' na nogi?
Obserwuj wątek
    • bluemka78 Re: buty coccodrillo 09.11.12, 10:47
      Zimowych nie kupowalam, polbuty były ok.
      Ja nie kupowalabym butów do chodzenia póki dziecko nei chodzi. Lepiej kupić jak zacznie chodzić dokładnie na wymiar. Póki nie chodzi można mieć jakieś miękkie z futerkiem dla dziecka.
      • green-koala111 Re: buty coccodrillo 10.11.12, 19:16
        Nie kupowałabym. Dopiero jak zacznie chodzic. Buty w coccodrillo maja zawyzona numeracje, co najmniej 1 numer. No chyba ze wiez ze zacznie chodzis za 2-3 miesiace, to kupilabym troche wieksze - w jezdzeniu wózkiem to nie przeszkadzasmile
      • 1mzeta Re: buty coccodrillo 16.11.12, 16:49
        Półbuty kupiłam- fajne i na nodze się trzymały. "Zimowe" kupiłam- ale to niebyły buty do chodzenia- za "chiny ludowe" nie chciały się trzymać na nodze, a już samo założenie ich to była katorga- dałam sobie spokój po 3 razach. Młody zimę w wózku przejeździł w grubych skarpetach i skórkowych paputkach na to.
    • mikams75 Re: buty coccodrillo 10.11.12, 20:56
      nie kupowalam zanim dziecko zaczelo chodzic, poza tym jak kupisz teraz to jak zacznie chodzic beda za male, bo przy chodzeniu stopa sie troche splaszcza i nagle jakby rosnie.
    • nunu Re: buty coccodrillo 11.11.12, 18:58
      Dziękuję Wam za wszystkie uwagi. Generalnie skłaniam się ku zasadzie, że buty kupuje się dziecku, które chodzi. Synowi pierwsze buty kupiłam jak samodzielnie stawiał kilka kroków, ale... Córka ma prawie 15m-cy, od jakiegoś czasu stoi i chodzi przy meblach,
      zakładam, że będzie chodziła przed końcem zimy, albo będzie chciała postać/pochodzić
      za rękę po śniegu zanim zacznie chodzić sama. Kupiłam jakieś 'futrzaki' do siedzenia, ale
      znalazłam też mocno przecenione 'Bartki' i teraz przymierzam i myślę, które zostawić. Oczywiście przymierzam córce buty (wkładkę z butów) w pozycji stojącej przy obciążonej nodze, mają odpowiedni zapas.
      • maximma Re: buty coccodrillo 15.11.12, 21:23
        To i ja trochę info dorzucę. Kupowałam i Bartki i Cocodrillo i w Smyku i przyznam, że najgorsze były właśnie z cocodrillo. Na pierwszą zimę, kiedy mój synek zaczynał dopiero chodzić (pod koniec listopada kończył roczek) kupiłam solidne Bartki i nawet przez moment nie żałowałam wydanych pieniędzy. Buty solidne i ciepłe. Najgorsze jakie kupiłam to właśnie na ubiegłą zimę buty z cocodrillo z goreteksu, wykończone skórką, fajnie się prezentowały przy zakupie, ale już po miesiącu wyglądały jak buty noszone przez trzecie dziecko. Ja nie polecam, zraziłam się i drugi raz nie spróbuję. A i przemakały. Moje szczęście ma już 5 lat więc kilka par butów przetestowałam i na tą zimę znów kupiłam buty w smyku-poprzednie się sprawdziły.
        • nunu Re: buty coccodrillo 16.11.12, 16:44
          Dzięki za uwagi. Córce ostatecznie zostawiłam bartki. Mam 7letniego syna, więc trochę
          butów też już przetestowałam smile. Bartki i Geoxy (głównie sandały) były zawsze OK.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka