sylwiawm 14.11.05, 13:17 Ma któraś z was. Zastanawiam się czy kupić. Widziałam taki na allegro za 30 zł. Cena przystępna, ale zastanawiam się nad jakością, a raczej nad tym czy dziecko z tego nie wyjdzie? Co o tym myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vit27 Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 13:37 Ostatnio byłam u swojej znajomej i widziałam ten kojec w realu. Jest bardzo fajny i solidny. Trzeba mieć na niego trochę miejsca a potem można go wykorzystać jako basenik. Myslę, że jak sie dziecko nauczy chodzić to juz raczej siedzieć w nim nie będzie i wyjdzie z niego) Myślę, że za taką cenę to się opłaca. Odpowiedz Link Zgłoś
mamuska21 Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 13:54 ja z kolei slyszalam ze dzieci w kojcach nie powinny przebywac bo to ogranicza im poznawanie swiata Odpowiedz Link Zgłoś
jakw Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 15:25 Też słyszałam, tylko, prawdę powiedziawszy, wolę czasem na chwilę ograniczyć poznawanie świata - jak muszę coś w garnku zamieszać czy pójść do toalety. Przynajmniej wiem, że rozpacza z powodu "uwięzienia", a nie dlatego, że robi sobie krzywdę. Ale coś takiego to raczej nie spełni funkcji zabezpieczenia - jak tylko się da dziecko będzie usiłowało wypaść z tego basenika. Poza tym kiepsko się "rozstawia" - trzeba pompować. Odpowiedz Link Zgłoś
agga_27 Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 14:04 a masz jakis link do tego kojca? Chętnie bym zobaczyła jak wygląda taki wynalazek. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiawm Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 15:01 www.allegro.pl/show_item.php?item=70652730 Odpowiedz Link Zgłoś
wenus.z.willendorfu Re: Dmuchany kojec 14.11.05, 15:09 Hmm, może teraz jeszcze sama nie wyjdzie, ale jak zacznie pełzać czy raczkować, to bez problemu da sobie radę z uwolnieniem się Odpowiedz Link Zgłoś
alcia76 Re: Dmuchany kojec 15.11.05, 09:43 Szkoda, ze nie dalaas linka jak to wyglada. Ale sadzac z opisu,ze mozna potem z tego zrobic basenik to chodzi ci o to: www.allegro.pl/show_item.php?item=70338066&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. Ja to kupialam jak maly sie urodzil i caly czas go w tym klade teraz jak juz jest zainteresowany zabawkami to uwielbia gadac z gwiazdkami (zwlaszcza z rozowa)))Najbardziej oczywiscie lubi jak mu sie macha tym palakiem nad oczami i gwiazdki grzechocza.Ale ja mu palak przycikam poduszka i sam sobie je zaczepia.Moje mlode jeszcze nie siedzi wiec napewno z tego nie wypadnie. Wykonanie moim zdaniem solidne. U mnie lezy to na ziemi jest szurane, kopane i nic sie nie przeciera.Ja tam polecam mam przynajmniej gdzie zostawic dziecko procz fotelika samochodowego, gdzie wiem ze nie wypadnie.A latem dam do dziadkow niech sie w tym chlapie. POzdrawiam Ala A tu Bartek w tym niby kojcu)) img382.imageshack.us/my.php?image=zabawkamiesiac17ln.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
alcia76 Re: Dmuchany kojec 15.11.05, 09:45 Oczywisice dopiero po napisaniu zobaczylam, ze jest zdjecie baseniku. Takze dokaldnie o tym samym produkcie mowie. Ala Odpowiedz Link Zgłoś
viviene12 hehe mysle ze moj Mysz 15.11.05, 12:19 to juz teraz by dostal czkawki ze smiechu, gdybym chciala go w czyms takim "zdeponowac". Daje mu 30 sekund na wyjscie z tego Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiawm Re: hehe mysle ze moj Mysz 15.11.05, 18:19 To chyba lepszy ten standardowy z którego nie wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
kangur4 Re: hehe mysle ze moj Mysz 16.11.05, 17:43 Też kiedyś pytałam na forum o taki kojec. W końcu zdecydowałam się na standardowy, ale to dlatego, że mam kota i kojec dmuchany przetrwałby..., hmm... może ze dwa dni? A z tym ograniczaniem wolności - cóż, wolę czasem ograniczyć wolnośc mojego dziecka i pójśc do toalety, niż za przeproszeniem siedziec na kiblu jak na szpilkach, marwiąc się co moje dziecko właśnie maluje. Odpowiedz Link Zgłoś