Dodaj do ulubionych

Zdjęcia- nowy wątek

28.12.05, 12:03
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek na komentarze do naszych zdjęć, bo
poprzedni już za bardzo się rozrósł.
Obserwuj wątek
    • wenus.z.willendorfu Gabriel 28.12.05, 12:09
      Chyba już kiedyś o tym pisałam, że ma przepiękne oczy?
      I czapka Mikołaja bardzo do niego pasuje- widać, że rewelacyjnie czuje się w
      roli ulubionego świętego smile
    • wenus.z.willendorfu Małgoś 02.01.06, 16:08
      Pampeliszko, widać, że Twoje dziecko apetycik ma (smakowały te klocki? wink
      Każda mała dama musi zrobić profesjonalny makijaż przed Sylwestrem. Czekamy
      teraz na jego zdjęcia...
      To zdjęcie pirackie jest rewelacyjne! Wygląda jak na jakim plakacie
      reklamującym np. Karaiby smile))
      • wiolkak Re: Małgoś 02.01.06, 17:25
        wszystkie dziewczyny sa boskie!
        małgoś rewelacyjnie siedzi, muszę Kaśkę podesłać na nauki, a co do Frutki to
        uwielbiam jej szelmowskie minysmile
        • pampeliszka Re: Małgoś 02.01.06, 18:36
          Malgos siedzi od tygodnia dopiero, hehe. Jak zalapala o co chodzi, to samo poszlo.
          A w piratow sie bawimy, kiedy juz zupelnie nie ma na nic ochoty- taka ostatnia
          deska ratunku.No, moze przed-ostatnia, bo najbardziej pozadana jest moja
          komorka, ktorej nie dostaje.
          • mmala6 Re: Małgoś 02.01.06, 19:15
            ogladalam sobie zdjecia Malgosi a tu nagle kolo mnie Matek sie pojawil.Wspial
            sie po krzesle do mnie, oparl raczkami o moje nogi i wgapia sie w ekran, na
            ktorym widnieje Malgosia z "garnuszkiem".Matek patrzy i patrzy z zachywtem,
            mysle sobie "ocho! zaiskrzylo", wzielam wiec dziada na kolana co by mogl z
            bliska sie pieknej dziewczynie przyjzec i tlumacze mu, ze to malutka Malgosia,
            na co Matek wydal okrzyk zachywtu i ciapnal obslinionym paluszkiem prosto w
            .....GARNUSZEK!

Pieknie rosnie Ci rosnie Twoja panna, tylko patrzec jak sie kolejki chlopakow
            beda ustawiacwink)chyba juz nieco "ruszyla" z miejsca, prawda?
            • mooh Re: Małgoś 02.01.06, 19:33
              Pam, świetna jest ta Twoja Małgoś! Pokazuje coś, na co żaden dorosły nigdy by
              nie wpadł: własna paszcza to przecież otwór na klocuszek! MOżesz mi wyjaśnić,
              na czym polega zabawa w piratów?
              • pampeliszka Re: Małgoś 03.01.06, 09:04
                Mmala, nie chce nic mowic, ale to musiala byc milosc od pierwszego wejrzenia- i
                teraz musisz kupic Matkowi garnuszek...
                A swoja droga szkoda, ze nie mieszkamy wszyscy blisko, bo bysmy sie co 2 tyg
                wymieniali zabawkami...
                Mooh, ubieramy sie w chusteczki, Malgos broni swojego statku-łózeczka, z zaglem
                z kołdry, a ja zdobywam i skradam sie z kazdej strony, po czym wyskakuje i robie
                glupia mine, a ona sie smieje.I tak z pol godziny.
            • pampeliszka Mmala, 03.01.06, 09:58
              a propos "ruszyla"- czołga sie po całym domu i wszedzie robi smietnik, jakby
              huragan przeszedl, mniej wiecej, w sumie to dobrze, bo chyba jej mija lek
              separacyjny, znowu sie sama bawi, majac mnie w zasiegu wzroku, oczywiscie
              Raczkowac dalej nie chce, choc pozycje wyjsciowa przyjmuje, chyba sie woli
              czołgac. Natomiast swietnie raczkuje przez przeszkody, hehe.I probuje stawac,
              opierajac sie o mnie, ale jeszcze duzo wody upłynie, zanim stanie, tak
              mysle.Szczerze mowiac, wcale za tym tak znowu nie tesknie, bo juz teraz zbiera
              guzy, to co bedzie potem. Czytalam, co pisalas o guzach Matka i juz jestem
              odpowiednio nastawiona...
            • duramgama Re: Małgoś 03.01.06, 10:28
              mmala6 napisała:

> ogladalam sobie zdjecia Malgosi a tu nagle kolo mnie Matek sie pojawil.Wspial
              > sie po krzesle do mnie, oparl raczkami o moje nogi i wgapia sie w ekran, na
              > ktorym widnieje Malgosia z "garnuszkiem".Matek patrzy i patrzy z zachywtem,
              > mysle sobie "ocho! zaiskrzylo", wzielam wiec dziada na kolana co by mogl z
              > bliska sie pieknej dziewczynie przyjzec i tlumacze mu, ze to malutka Malgosia,
              > na co Matek wydal okrzyk zachywtu i ciapnal obslinionym paluszkiem prosto w
              > .....GARNUSZEK!

Widzisz Mmala, a Ty chłopakowi nie kupiłaś garnuszka na Gwiazdkę. Co za pech!!!
    • pampeliszka ale sie dziewczyny zmobilizowały! 03.01.06, 10:06
      Kubona, w zyciu bym nie powiedziala, jak patrze na Malgosie i Kubusia, ze sa
      rowiesnikami, wiesz? Raczej, ze jest jakies pol roku roznicy miedzy nimi. Tych
      zabkow to Wam zazdroszcze (Wenus, tego nie czytaj), bo Malgosi widac poki co dwa.
      Rosnie Ci łobuz jak na drożdzach.
      I widze, ze lubi misie- Małgosia na misia poki co nawet nie popatrzy.
      Za to Dziobu żerty za bardzo chyba nie jest, co Wiolka? Nic, tylko bułka i
      serek.I mamusia, oczywiscie. Zadowolona jestes z tego krzeselka do karmienia? Bo
      my sie tak wybieramy, zeby jakies kupic i schodzi...
      A Igorek jest taki delikatny i slodki.
    • pampeliszka Glizdeczka 07.01.06, 22:10
      najbardziej jest rozbrajajaca, kiedy sie czołga u Twoich stóp. Małgol robi
      dokładnie tak samo, niestety.Czołga sie za mną i jojczy, ze chce na ręce...
      • mmala6 Re: Srajdzinka 08.01.06, 09:53
        Piekne sa te 'nasze' dzieci!
        Kuba to faceta jak sie patrzy, Matek przy nim to mikrus mimo ze starszywink
        Glizdeczka piekna dostojna i teee oczy!!Az mi sie nie chce wierzyc ze ma uz 7
        m-cy, bo niedawno miala 3 i klopoty z brzuszkiem.Jest przesliczna!Matek czekasmile))
        Srajdzinka w transie i vel E.T. swietna.Alez ona juz duza, pamietam jak sie
        niedawno chwalilas, ze wlasnie zaczela chodzic i szybko zrobilas jej fotki (na
        potrzeby forumwink).
        Duram, wiesz ze przeczytalam ostatnio,ze im pozniej wlosy dziecku wyrosn tym
        piekniejsze i mozniejsze pozniej beda?Od razu przypomnialam sobie Srajdzinke i
        to zdjecie w perucewink)
        Bede odkrywcza-alez ten czas leci!!!
        • pampeliszka Re: Srajdzinka 08.01.06, 11:47
          Srajdzinka zostanie tancerką, to zapamietanie w oczach robi wrazenie.
          Niesamowite, jak te nasze pociechy szybko rosną i sie zmieniaja. Wystarczy
          przez miesiac nie pokazywac nowych zdjec i jest duza roznica.
    • mooh Kaj 12.01.06, 12:58
      Najbardziej niesamowite oczy, jakie kiedykolwiek widziałam u dziecka. Z takim
      spojrzeniem można broić i broić, a i tak nikt złego słowa nie powie, bo nie
      uwierzy, że posiadacz tych oczek moze być sprawcą jakichkolwiek zniszczeń.
    • kangur4 Nowe fotki M. 13.01.06, 12:26
      Szanowni Państwo
      Miło nam poinformować Państwa, że w Galerii Niemowlaki i Maluchy umieszczone
      zostały fotografie Matyldy Anny, pseudonim M., znanej wokalistki rockowej,
      aktorki komediowej i artystki kabaretowej.
      Pozostajemy w przekonaniu, że spotkają się z Państwa przychylnym przyjęciem.

Łączymy wyrazy szacunku

Firma Kangaroo Public Relations
    • kubona Re: Zdjęcia- nowy wątek 16.01.06, 23:30
      o rany!!! wystarczy kilka dni nie zaglądać do galerii a tu tyle nowych zdjęć!!!
      i to jakich wspaniałych. malunio jest super, a małgoś to chyba urodziła się po
      to by ja fotografować?
        • duramgama Ile nowości! 17.01.06, 15:33
          Alez te maluchy rosną! Drożdże im dajecie czy co?

Matylda nieziemska. Co za włos i wzork. Bójcie się chłopaki!wink

Miło mi poznać Filipka. Jak dla mnie - to już mężczyznasmile Piękne oczyska.

Witam tez usmiechniętą Igęsmile Ta z kolei to małe bobo, w porównaniu ze Srajdzinkąsmile

Kasia charakterna, to widac od razu. Swoje zdanie ma i nie popuści. Lubię takie
          stanowcze dziewczyny. A minkę ma na tym krzesełku taką, jakbyście ją zmuszali do
          picia tranu co najmniej...

Małgoś - fryzura -wypisz wymaluj jak u Srajdzinkiwink I jaka jest cudna w
          czerwieni! Zresztą w niebieskim też jej do twarzy... (osobiście bardzo lubię
          taki odcień niebieskiego...)

Mały Kubuś -dzień dobry. Ale lokismile Oddałbys jakiejś łysej babce, u nas na
          forum takich nie brakuje, nie wyłaczając mojej córki...

Malunio - absolutnie uroczy w wersji "zakapturzonej". Szczoteczka OralB1 - widzę
          cieszy się powodzeniem (Srajdzinka też uwielbia ją zjadaćsmile. A Malunio - nie da
          się ukryć - prawdziwy higienista - od razu po jedzeniu myje grzecznie zęby. i
          co? Może jeszcze po każdym posiłku?wink
            • duramgama Re: Kaja!!! 17.01.06, 15:38
              TO chłopiec??????

Chryste, dałabym sobie uciąć głowę, że to KAJA -dziewczę. To kapielowe zdjęcie
              ewidentnie kobiecesmile

Kama - mam nadzieję, że wybaczysz mi pomyłkę, ale szczerze mówiąc, jak
              zobaczyłam Twoje dziecko od razu mnie zauroczyło spojrzeniem i pomyślałam, że
              tak piekne oczy może miec tylko kobietkasmile
    • pampeliszka Wiolka, 21.01.06, 09:48
      co Kaska trzyma w reku na srodkowym zdjeciu? Zaintrygowało mnie to. Alez Wy jej
      fotki strzelacie...
      A Nadia taka skupiona i poważna dziewczynka.
      • enja11 Re: Wiolka, 21.01.06, 16:26
        Jakoś ostatnio nie wchodziłam do galerii (bo mi to przypominało, że trzeba
        zrobic przegląd i nowego Jacha pokazać, a mi się nie chcesad(), ale to co
        zobaczyłam po takim czasie to przechodzi ludzkie pojęcie!!! Rosną te dzieciaki
        jak na gąbkach i mydłachwink)) Małgosia i Prezeska to już prawdziwe kobiety są;-
        )) Klusia już je marchewkę!!! Szafka to się chyba śmieje cały cZas i to pełną
        gębąwink) Malunio też wydoroślał - w końcu sam odkurza, to może też sam jeśćwink)
        Dobra, idę coś wybrać i też się pochwalić.
        • enja11 Pampeliszka 21.01.06, 17:21
          pogania do wklejania nowych zdjęćwink) Już ja i Mmala dostałyśmy reprymendę.
          Moja jest tylko w połowie słuszna, bo właśnie wkleiłam nowe zdjęcia Jacha do
          naszej galerii i czekam aż się pokażą.
          Tak może być, Pampeliszko, czy koniecznie muszą być w jachowym wątku?
          • pampeliszka Enja 21.01.06, 18:56
            No dobra, nie muszą...
            A ja robie remanent na Zobaczcie, hehe i sprawdzam, kto sie zaniedbuje.Bo Malgos
            jak jest wyspany, to sie zrobil samodzielny bardzo i ma mnostwo pomyslow na
            spedzanie czasu bez mojego udzialu.
      • wiolkak Re: Wiolka, 21.01.06, 17:24
        jest to bardzo ekologiczna, sensoryczna i edukacyjna łyżka z Ukrainywink)) lekko
        nadgryziona przez ząb czasu i Kaśkismile))
        a Szafka super przystojniacha jest, oczywiście zaraz po narzeczonym naszymsmile
    • schaapje Ale jestem bystra :( 24.01.06, 10:50
      wlasnie zajrzalam w ten watek - jakos do tej pory go ne widzialam sad
      a tu tyle komplementow dla Glizdeczki i my nawet nie podziekowalysmy sad

ze nie wspomne o komentarzach do WASZYCH zdjec...
      no ale teraz juz bedziemy bystrzejsze smile)))
          • duramgama Ale mi się zaległości narobiło:-) 26.01.06, 14:35
            Tyle nowych fotek, a ja, nie wiedzieć dlaczego, dawno do naszej forumowej
            galerii nie zaglądałam.
            Klusia- jakaś Ty do mamy swojej podobna. Najpiekniejsza oczywiście w
            kombinezonie a la Sigma i Pi (pamiętacie?)

Jasiek - no ten to zawsze mnie powala. jest po prostu NIEZAPRZECZALNIE piękny.
            Te dołeczki, te oczy, cholera, jak się robi takich urodziwych chłopców? W roli
            orła - znakomity. Siłą go kładliście czy sam wyraził ochotę?wink

Matek zimowy - w swojej śnieżynkowej czapce -bomba! Wiesz Mmala, jak on się
            niekiedy poważnie spojrzy, to aż się zastanawiam czy czasem nie jest już
            przedszkolakiemwink No i do alkoholu ma ciągotki... jeszcze tylko gazeta albo
            mecz piłki nożnej w TV i żegnaj słodkie dzieciństwo...

Aleksander - kawał chłopaka! Choć w wannie taki niewinnysmile Z pewnościa sprawdzi
            sie jako starszy brat (mój tak mnie kochał, że zamykał mnie w tapczanie i karmił
            pastą do zębów...)

Amelka - bosko wygląda w bieli jako Pani Zima vel Cała Jestem Niewinnasmile A jak
            popatrzyłam na nią siedzącą w koszyku, w SAMYM body to az się zastanowiłam czy u
            was panują tropikalne temperatury?

O Glizdeczce podobnej do Owieczki pisałam już w innym wątku, więc powtarzać się
            nie będę. Wystarczy zresztą przesledzić, ile w swym krotkim życiu miała już
            konkurentów...

Frutka- do schrupaniasmile CUDNA NAPOLEONKA!!!
            • wiolkak Re: Frutka i Małgol 26.01.06, 14:49
              Napoleony dwa powaliły na kolana mnie i moją gorszą połowę, bomba!
              Pam czy Małgośka na dopingu ciągnie jakimś? dlaczego ona już stoi?! ja sie tak
              nie bawię! nie dosyć, ze ładna to jeszcze wysportowana!
            • mmala6 Re: Małgol... 26.01.06, 22:21
              Zdjecie "dwoch Napolenow"-umarlam!! jakie miny! chyba im Wenus przeszkodzilas
              wpracy nad jakas tajemna strategia napoleonskasmile))
              Frutka jest w ogole debesciaczka i tyle, czy ona ma juz kawalera? bo tak sobie
              mysle, ze moze Matek do starszej by udezyl...?a co tam, w koncu Duram
              powiedziala, ze on prawie jak przedszkolakwink
              O Malgosi pisalam, fajna dziewczynka, tylko ....ja bym jednak te kolczyki jej
              dala...wink
                • wenus.z.willendorfu Re: Małgol... 27.01.06, 10:13
                  no i tak podekcytowałam się propozycją matrymonialną, że nawet słówka o Małgosi
                  nie napisałam...
                  Widać od razu, jak wszechstronnie się rozwija: i pranie zrobi i staje (z bardzo
                  dumno-łobuzerską minką wink
                  Kiedy ona tak wyrosła, ja się zapytowywuję?!
                  • mmala6 Re: Małgol... 27.01.06, 12:57

> Kiedy ona tak wyrosła, ja się zapytowywuję?!
                    i to BEZ kolczykow!wink)

Wenus, nie mozemy dopuscic aby Frutka zostala stara panna!absolutnie.Matek co
                    prawda mlodszy ale on dobry chlopak jest, Glizdeczka go troche zranila tym
                    "zostanmy przyjaciolmi" ale juz sie chlopak otrzasnal.Poza tym w poniedzialek
                    bedzie juz maluchem a to cos znaczy, prawda?smile
    • xemm1 Re: Katarzyna :-) 29.01.06, 00:06
      Ależ z tej mojej synowej modelka... to spojrzenie, ta poza... pełen
      profesjonalizm wink
      A propos prawdziwego oblicza... Szymuś nadal zabujany po uszy smile
      A skąd te "grochy", co jej zrobiliście??
      • mmala6 Re: Katarzyna :-) 29.01.06, 11:13
        wlasnie policzylam ze Kaska 12,02 skonczy 10 m-cy! a taka byla malutka....eh,
        zaraz Ci wstanie Wiolka nic sie nie martwwink)tez bym wolala rozwalona na lozu
        lezec niz chodzicwink
        Lzy iscie teatralne, pewnie jakas wielka tragedia sie stala?smile
        • kangur4 Re: Katarzyna :-) 30.01.06, 02:49
          Oj, jakie Wy jestescie okropne! To była jakaś wielka tragedia, przeciez z
          daleka widać! Straszne są dziecięce łezki (w odróżnieniu od wycia bezłzowego,
          które jest czystą złosliwością), mi się od razu jakoś tak dziwnie robi kiedy
          widzę jak dziecko płacze.
          A co złego jest w leżeniu, ja się pytam - jak chce, nich leży, jeszcze się
          nachodzi.
          Fajna z Katarzyny dziewucha.

• mmala6 daghmara 29.01.06, 11:16
      daj wiecej zdjec Huberta! rozumiem ze juz sie sam ze sliniakiem obsluguje? a
      moze juz zbyt dorosly na takie dzidziusiowe akcesoria?wink
      • pampeliszka nowe 29.01.06, 13:29
        Igienka sliczniutka, Mistrz Joda mowisz? Nieee, ładniejsza jest.
        Kaska dorasta, wiesz, Wiolka? Twarzyczka sie jej zmienia w tempie ekspresowym.
        Wcale sie nie dziwie, ze ją szkolisz na windykatora, jak tak płacze, to sie
        serce kraje- i wszystko od razu dla niej, zeby tylko przestala. Ona sprytna
        jest, Malgol raczej sie wscieka, dzieki temu ja łatwo nie mięknę.
        Huberta tez poprosze wiecej, bo za wiele nie widac, oprocz tego, ze jest wiekszy
        niz ostatnio...
        Matek basenowy mi przypomina, ze mamy z Malgolem wrocic do plywania, tylko jakos
        mnie ta zima zniecheca. A new look jest boski, Frutka oszaleje z zachwytu i
        straci zupelnie glowe, jak go zobaczy.
        Mmala, jak po imprezie? Beda zdjecia?
    • kangur4 Matek urodzinowy 30.01.06, 02:42
      Wiesz Mmala, że to prawda, że Matek w ogóle nie wygląda już jak niemowlę?
      Wygląda jak... mały chłopczyk. I to bardzo ładny mały chłopczyk! Jest naprawdę
      słodki!
      I widzę tu jakąś ogólnoludzką tendencję do ubierania dzieci na pierwsze
      urodziny w ogrodniczki. Z "wiadomego sklepu" czy się mylę?
      • mmala6 Re: Matek urodzinowy 30.01.06, 09:46
        ojej Kangur, te ogrodniczki to przypadekwinkMialam go ubrac w cos bardziej
        stosownego ale jakos tak wyszlo.Ogrodniczki razem z t-shirtem z serii Kubus
        Puchatek z wiadomego sklepu dostal od cioci z Londynu jak mial 3 m-ce!!.Zestaw
        jest na 80wink)te ogrodniczki sa krotkie ale teraz wygladaja na nim jak dlugie,
        pewnie do lata mu starcza.
        A wlasnie tez nam sie wydaje ze on juz jakos tak doroslej wyglada...chyba to
        jednak po roku sie zmieniawink
            • xemm1 Re: Matek urodzinowy 30.01.06, 15:03
              wypisz, wymaluj... MALUCH!!! Ależ on już dorosły smile w tej nowej grzywce smile))
              Mmala a czy zostawiłaś kosmyk włosków, Malunio kiedyś dostał w prezencie takie
              pudełeczka na pierwszy ząbek, na pierwszy odcięty lok....etc...wink))
              hmmmm ale na tego ząbka to jeszcze kilka lat wolałabym poczekać wink))
                • mmala6 Malgosia 31.01.06, 22:04
                  alez ona duza! juz chyba taka jak Mateusz!a ta biedronka jest slodka!!smile)))czy
                  to w Czechach symbol dziewczynki?wink)Czy tiramisu smakowalo?
                  I w ogole nie wiem jak takie slicze dziecko mozna nazwac KLUK, nawet gdyby to
                  byl chlopiec mimo ze EWIDENTNIE nie jest.
                  • wiolkak Re: Malgosia 01.02.06, 10:15
                    ależ ona sie zmienia, jestem w szoku!!! normalnie młoda dama sie z Małgosi
                    zrobiła, wygląda jak pełnoetatowy maluch, a nie niemowlę!
                    a do tego robi sie coraz ładniejsza, słowo, ślicznotka z niej!
                    a maluchy Hipci cudownie razem wyglądają, fajny dueciksmile
                    • pampeliszka Re: Malgosia 01.02.06, 11:25
                      Tiramisu bylo boskie (Malgol wyjdal wszystkie biszkopciki), ale dziwnie malo
                      przypominalo tiramisu, ktore zawsze jadalam w Polsce. W sumie to dopiero jak
                      wroce z Asyzu w polowie wrzesnia to bede wiedziec, jak prawdziwe powinno smakowac.
                      Biedronka to przypadek, ale działa.
                      Serio Malgos sie zmienia? Ja tam nie widze za bardzo.
                        • duramgama oj dzieci, dzieci... 02.02.06, 15:07
                          Ależ Was te Mamy stroją! że ho!ho!
                          Niektóre to już nawet karierę modelki przepowidają i zmuszają do leżenia w
                          prawie-negliżu wink Kasia jest super! I niech sobie leży do upadłegi, jeszcze się
                          zdąży w zyciu nachodzić! Tylko otrzyj jej te łzy, bo się serce kraje...

Hubert - dużyś jest i słodko się usmiechasz. Poprosimy więcej zdjęć. Buzię w
                          pieknej okazałości pokazać forumowym ciotkom!

Matek - fryzura na "mokrą Włoszkę" zniewala...tylko czemu tej grzywy juz brak?;-(
                          I to zdjęcie z gryzieniem piłeczki -dla mnie bomba! Mmala, kup dziecku piłkę,
                          apeluję do Twego sumienia!
                          A tort - smakowicie motoryzacyjny...smaczny był czy zalatywał benzyną?wink

Małgoś - jaka ona się robi śliczniutka. No nie mogę po prostu... tak jej do
                          pysia ta czerwień pasujesmile I ta biedronka... macie u siebie żółte biedronki w
                          środku zimy czy pożyczona została z muzeum owadów tropikalnych?wink

Hipcia - ale masz ładne dzieci! Bardzo mi się podoba to, na którym Zuzia (czy to
                          może mały w tych śpioszkach w groszki?) tak słodko śpi, ma taki anielski spokój
                          na twarzysmile
                          I to jak Józio tuli siostrzyczkę..smile
                          • mmala6 Re: oj dzieci, dzieci... 02.02.06, 15:16
                            Hipcia-Zuzia zdominowala towarzystwo!fajnie sie oglada ja taka najpierw malenka
                            w szpitalu a potem taka 'dorosla' co to juz sama umie sie posilic.Slodka jest
                            niezmierniesmile)A synek tez sliczny ale chyba juz pisalamwink

W ogole wszystkie dzieci sa piekne az sie serce raduje jak sie widzi te radosc i
                            milosc w ich malutkich oczkachsmile)
                          • pampeliszka Re: Malgosia 03.02.06, 18:38
                            Dzieki, Wenus. Tez lubie to zdjecie i zawsze do niego wracam, jak mnie młodziez
                            wyprowadzi z rownowagi. Wtedy tak sobie patrze i mowie, ze nie zawsze bywa taka
                            zołzowata...
    • xemm1 Frutka... 07.02.06, 14:29
      Jest absolutną mistrzynią w strojeniu min wink))
      No i poważna sprawa, grzywka podcięta, worek na kapcie do rączki i do
      przedszkola smile)
      • pampeliszka Re: Frutka... 07.02.06, 16:56
        Frutka w błekitach i na błekitach jest przesłodka. Uwielbiam ten kolor.Oj,
        Wenus, widac, ze młoda bedzie uparta jak diabli, bedziesz z nią miała wesoło...
        • wiolkak Re: Frutka... 07.02.06, 17:51
          boska jest, uwielbiam te jej minki!
          swoją drogą przeraża mnie ostatnio oglądanie zdjęć, dopiero co oglądałam Frutkę
          jak trzyma stope w buzi, a za chwilę pewnie bede jak maszeruje do przedszkola!
          szok!!!
            • mmala6 Re: Frutka... 09.02.06, 15:59
              tak niestosownie za kazdym razem przy Frutce pisac, ze jest swietna, nie?winkale
              naprawde naprawde jest!Grzywka-mistrzostwo!smilea minki iscie kabaretowe, hihi,
              Wenus tylko mi prosze talentu przyszlej synowej nie zmarnowac!
              • duramgama Re: Frutka... 10.02.06, 15:32
                Ech... ja też jestem pod wrażeniem Frutki. Zawsze byłam.
                Ma niezwykle wyrazistą i plastyczną twarz (jeżeli można tak napisać o buzi
                malucha) Nowe zdjęcia - bomba! smile

Też lubię niebieski... podobno pasuje mi do oczuwink
                • wiolkak Re: Olenka 10.02.06, 18:51
                  ja zupełnie nie rozumiem pytania "kim zostanę?", przecież od razu widać, że
                  modelką! będzie reklamowała wszystko - od czapek po wersalki i pianinasmile
                  • xemm1 Re: Olenka 11.02.06, 16:45
                    Olenka fantastyczna ... i jako baletnica.... i jako pianistka ... i jako
                    modelka smile)))
                    Duram myślę, że Srajdzinka zrobi furorę na otwarciu saloniku Twoich rodziców :-
                    )))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka