02.02.06, 08:52
Frutka zaprasza do oglądania nowych zdjęć:
www.rafjas.n4u.krakow.pl/index.html
Obserwuj wątek
    • wiolkak Re: Ziomale 02.02.06, 09:13
      elo ziom!
      Kaśka sie zachwyciła zdjęciami Laury, wprawdzie nie bardzo zrozumiałam co do
      niej mówiła, ale sądząc z tonu coś miłegosmile
    • pampeliszka Re: Ziomale 02.02.06, 09:26
      na sniegu sobie radzi niczym Yeti...a te sanki to ma bez oparcia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka