wenus.z.willendorfu 02.02.06, 08:52 Frutka zaprasza do oglądania nowych zdjęć: www.rafjas.n4u.krakow.pl/index.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiolkak Re: Ziomale 02.02.06, 09:13 elo ziom! Kaśka sie zachwyciła zdjęciami Laury, wprawdzie nie bardzo zrozumiałam co do niej mówiła, ale sądząc z tonu coś miłego Odpowiedz Link Zgłoś
pampeliszka Re: Ziomale 02.02.06, 09:26 na sniegu sobie radzi niczym Yeti...a te sanki to ma bez oparcia? Odpowiedz Link Zgłoś