Dodaj do ulubionych

śpiewanie 3-latków

10.02.06, 21:26
Czy Wasze dzieci potrafią śpiewać? Chodzi mi o to czy śpiewają zgodnie z
melodią? Moja córka zna mnóstwo tekstów piosenek, raz usłyszy i potrafi
powtórzyć, chodzi i śpiewa tylko..... zupełnie nie tak jak w oryginale.
Piosenka leci sobie a ona śpiewa sobie. Bardzo się stara śpiewać zgodnie z
melodią ale jej nie wychodzi. Na szczęście się nie zniechęca. Czy tak śpiewają
trzyletnie dzieci czy moja mała nie ma "talentu". Nie jest to dla mnie problem
po prostu pytam z ciekawości.
Pozdrawiam Ewa
--
Obserwuj wątek
    • mama_kotula Re: śpiewanie 3-latków 10.02.06, 22:21
      Nie przejmuj się, tak śpiewa większość trzylatków i młodszych dzieci smile)) Słowa
      sobie, melodia sobie, rytmu żadnego smile))
      Ja się i tak pochwalę, bo mój synek (2 lata i 8 miesięcy) śpiewa z melodią,
      najczęściej są to przyśpiewki ludowe i biesiadne smile
      • korneliap Re: śpiewanie 3-latków 12.02.06, 14:17
        moja coreczka za 2 miesiace bedzie miala 2 latka Duzo juz mowi a co do spiewania
        to zapamietuje ktotkie wyrywki np spiewa
        sinbad,sinbad z toba sie zyje weselej
        albo
        spiewa jedzie pociag z daleka

        Wydaje mi sie ze te kawalki spiewa zgodnie z melodia Nie idealnie ale slychac
        melodie
    • mika_p Re: śpiewanie 3-latków 12.02.06, 21:31
      Trzylatki tak spiewaja, czasami fragmencik ma melodie, ale blizej temu do
      recytacji niz spiewu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka