Gość: izap
IP: *.*
07.04.02, 17:00
Mój synek dostał lek, który miał być w miarę słodki.Tylko, że jak mu go podałam to przez 15 minut chodził po mieszkaniu jęcząc, prawie płacząc, wzdrygając się i nawet nie chciał na popicie cysia (szok). Próbowałam zmieszać z piciem, ale ten gorzki smak jest tak intensywny, że nic nie pomogło. Może ktoś zna sposób na zmianę smaku tego leku, bo Krzyś musi go brać.Z góry dzięki!