avanitta
31.10.07, 09:41
Moja córka lada dzień skończy 14 miesięcy. Od jakiegoś czasu martwi
mnie jej zachowanie. Nie nauczyła się jeszcze naśladować nas.
Pokazuję jej coś prostego a ona, zamiast robić to co ja, tylko się
ze mnie śmieje. Nie mówi jeszcze mama. Parę razy powiedziała tata na
widok taty ale nieraz mówi tata jak taty nie ma. Nie wie co to
znaczy "daj". Nie umie zrobić "papa". Czasami macha rączką ale to
tak w ramach zabawy. Na pewno nie łączy tego z pożegnaniem. Ma
zabawkę z kółkami które trzeba wkładać na taki jakby patyk. Ani razu
się jej to nie udało. Nawet nie próbuje. Do tej pory bawi się
grzechotkami. Nadal wsadza wiele rzeczy do buzi. Nie potrafi trzymać
sama butelki i się napić... Na forum "niemowlę" jest wątek o tym co
umieją 11-miesięczne dzieci. I widzę, że moje dziecko jest daleko w
tyle...