Dodaj do ulubionych

sen dwu latka

04.11.08, 09:01
dziewczyny poprostu jest mi szkoda dziecka i mnie samej ,jestem mama
blizakow 27 miesiecy i jeden w nocy spi sokojnie w soim lozeczku
coprawda w nocy wedruje do nas ale niech mu bedzie,ale za to drugi
koszmar jakis sni mu sie cos ciagle wola psa brata prze sen kreci
sie strasznie steka jeczy pozatym uwielbia spac z wyoieta pupa i
rekoma miedzy nogami robaki chyba moge wykluczyc ale czemu ma taki
niespokojny sen ??/
Obserwuj wątek
    • edit38 Re: sen dwu latka 04.11.08, 09:41
      Gdyby miał robaki to drugie dziecko też by raczej miało i również
      miałoby problemy ze spaniem ale może jednak warto zrobić badania i
      się upewnić. Poza tym może jakieś inne problemy brzuszne ma np.
      grzybicę lub refluks. Ja sama szukałam przez bardzo długi czas
      przyczyn niespokojnego snu u córeczki (teściowa cały cza ma do mnie
      złość że szukam chorób u zdrowego dziecka) bo lekarze cały czas
      powtarzali że taki „urok” dziecka. Zrobiłam badania i wyszło że mała
      ma grzybicę przewodu pokarmowego. Trafiliśmy do gastrologa i po
      rozmowie lekarz stwierdził że dziecko męczy się tak z powodu
      refluksu (gdy była maleńka to strasznie ulewała ale to już dawno
      minęło) przepisał nam leki od 4 dni mała je dostaje i jak na razie
      nocki są spokojne. Niestety lekarz podejrzewa także chorobę trzewną
      ale na wyniki badań musimy trochę poczekać. Uważam że warto wgłębić
      się w ten problem bo szkoda dziecka. Może rzeczywiście taki urok
      dziecka lub dziecku coś się śni ale najpierw trzeba wykluczyć
      problemy brzuszne.
      • donata72 Re: sen dwu latka 04.11.08, 10:10
        wiesz niepodejrzewam refluksu bo wlasnie ten ladnie spacy mial
        operacje jak mial 3 tyg wlasnie mu sie bardzo ulewalo i uratowalam
        dziecko w pore bo mial wade genetyczna sklejenie wziernika ale
        szukac przyczyn bede dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka