donata72
04.11.08, 09:01
dziewczyny poprostu jest mi szkoda dziecka i mnie samej ,jestem mama
blizakow 27 miesiecy i jeden w nocy spi sokojnie w soim lozeczku
coprawda w nocy wedruje do nas ale niech mu bedzie,ale za to drugi
koszmar jakis sni mu sie cos ciagle wola psa brata prze sen kreci
sie strasznie steka jeczy pozatym uwielbia spac z wyoieta pupa i
rekoma miedzy nogami robaki chyba moge wykluczyc ale czemu ma taki
niespokojny sen ??/