Dodaj do ulubionych

Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czym??!!

23.11.08, 23:50
No więc tak.Moja córka nie nosi pieluchy od 19 m-ca zycia, ma w tej
chwili 2. roku, zasypia samodzielnie w pokoju od 3 m-cy, ale
prawdziwa bomba nastąpiła dzisiaj. Mała mówi "mamusia dzisiaj będe
spała na dużym łózku- spróbuję" - i śpi.jestem dumna e swojego
dziecka i chciałam to światu obwieścić.Nadmieniam,że kilka dni temu
próba położenia dzicka w dużym łózku zakonczyła sie przrażeniem w
oczach maleńkiej kruszynki i strasznym płaczem.Pozdrawiam wszystkie
mamusie.
Obserwuj wątek
    • asia0212 Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 23.11.08, 23:58
      Gratuluję!!! Moja bohaterka zasypia w swoim łóżku dumna,że w swoim by
      nad ranem czmychnąć do naszego(rodziców) łoża smile I tak dobrze,że nie budzi się z
      krzykiem w nocy jak kiedyś tylko przychodzi do nas cichutko czasami nawet nie
      wiem kiedy.Dobre i to jak na razie smile
      • nadrugiemiania asiu 24.11.08, 00:04
        Mała nigdy z nami nie spała.Od 5 m-ca życia spi sama w
        pokoju.Pisząc "samodzielnie" chodziło mi o to , że czytam bajeczke,
        czasem dwie, daje buzi , mówie dobranoc i wychodze z
        pokoju.Ach.Ciesze sie, ale z drugiej strony dociera do mnie , że to
        już w sumie coraz starsza dziewczynka sad( smile)))
        • daga_j Re: asiu 24.11.08, 12:11
          Też gratuluje. Powiem lekko żartując, że skoro już tę dwulatkę tak odchowałaś,
          jest samodzielna, i szkoda Ci, że "już taka duża się zrobiła" to.. czas na
          rodzeństwo dla niej smile Kolejne "pole do popisu" wink
          A moja córcia w tym wieku też wędrowała do nas po nocy i wymyśliła taki tekst:
          "Po cichutku skradam się, pewnie oni zdziwią się" smile
    • tijgertje Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 24.11.08, 08:44
      Supersmile Pewnie, ze mozesz byc dumna. dzieci maja swoje male
      sukcesy, dla jednego cos bedzie normalne, dla innego to ogromny
      przelom. Jesli widzisz, jak dziecko dorasta i cos, co niedawno
      wydawalo sie niemozliwe teraz nie sprawia dziecku najmniejszego
      klopotu, to jak najbardziej jest to powod do dumy. No, a ja po raz
      kolejny sobie uswiadomilam, jak "wytresowanie" mlodego ulatwia mi
      zyciesmile Dopiero jak ludzie sie dziwia, to zdaje siobie sprawe, ze
      niektore rzeczy to nie u wszystkich tak hop siup i juzsmile olezanka
      zajmowala sie nim kilka razy, byla w szoku,z e dziecko bez
      najmniejszego protestu wylacza telewizor, opuszcza wanne, gasi
      swiatlo i po obowiazkowych buziaczkach mowi dobranoc i kladzie sie
      spacsmile Ja sobie nawet juz nie potrafie wyobrazic, zeby bylo
      inaczej, ale jak widze jedna siostre, ktora lezy przy 4-latku dopoki
      ten nie zasnie (czasem 2-3 godziny), a druga noszaca roczna corke
      przez pol godziny, bo inaczej sama nie zasnie, to widze, ze i
      problemy z kregoslupem, ktore takowe dzialania skutecznie mi
      uniemozliwily na cos sie przydalywink
      • gabrielle76 Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 24.11.08, 11:14
        Gratulacje smile Moja tez dwulatka śpi od urodzenia w łóżeczku, ale o sikaniu na
        nocnik mogę pomarzyć, nie che i koniec a nie chce jej zmuszac wink
    • joannaiwa Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 24.11.08, 12:23
      Odnośnie usypiania dzieci to polecam ten artykuł
      www.abcrodzica.info/index.php/Pracujmy-nad-soba/Usypianie-bez-
      lez.html. Jak widać wystarczy pozwolić dziecku troszkę dorosnąć do
      pewnych rzeczy.
    • ania.silenter Ależ jest czym! Bardzo rezolutna i fajna 24.11.08, 15:42
      ta Twoja córeczkasmile)).
      • basiasopinska jest się czym chwalić!!!!!! 24.11.08, 19:21
        No gratuluję tak mądrej córeczki, pewnie że trzeba się chwalić bo
        pioprostu jest czym!!! ja sie pochwalę że mój synek 20 mies tez sam
        zasypia, natomiast nad nocniczkiem dopiero pracujemy od kilu dni,
        jest sukces-
    • benignusia Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 24.11.08, 22:27
      jest czym sie chwalic!!gratuluje!!
      my corce(2,5) powiedzielismy ze jedziemy do sklepu po mebelki dla
      niej,mala bardzo szczesliwa-gdy weszlismy do ikei pierwsze co
      pobiegla i wybieralismy co chcemy kupic,i dalismy jej dwa lozka do
      wyboru,powiedzielismy ze jest juz duzá dziewczynká,i dostanie
      prezent-prawdziwe duze lozko!mala przeszczesliwa wybrala ktore
      chce...od tej pory zasypia u siebie, a od miesiaca spi u siebie do
      rana -z prostego powodu-kiedys budzial sie plakala i szla do nas,a
      teraz....ma oswieconá lampke,napije sie,polozy kubek,i znow
      spi.....proste i skutecznewink
    • zebra12 Chwal się, chwal 25.11.08, 09:40
      Macierzyństwo nie jest sielanką i dlatego warto się chwalić i
      cieszyć każdą rzeczą.
      Moja śpi od zawsze w swoim łóżku, ale za to budzi się czasem w nocy
      i płacze...
      Pieluszki nie używamy od września, nie licząc nocy ( w grudniu
      skończy 2 latka)
      Pięknie sama je łyżką zupę, gdy ja siedzę na necie smile
    • scarlet_s Re: Mogę się pochwalić??????????A może nie ma czy 25.11.08, 23:16
      Gratulację!
      U nas też bez problemu w tch sprawach. Mój dwulatek jest dzieckiem
      bezproblemowym smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka