nadrugiemiania
23.11.08, 23:50
No więc tak.Moja córka nie nosi pieluchy od 19 m-ca zycia, ma w tej
chwili 2. roku, zasypia samodzielnie w pokoju od 3 m-cy, ale
prawdziwa bomba nastąpiła dzisiaj. Mała mówi "mamusia dzisiaj będe
spała na dużym łózku- spróbuję" - i śpi.jestem dumna e swojego
dziecka i chciałam to światu obwieścić.Nadmieniam,że kilka dni temu
próba położenia dzicka w dużym łózku zakonczyła sie przrażeniem w
oczach maleńkiej kruszynki i strasznym płaczem.Pozdrawiam wszystkie
mamusie.