pina_colada88 19.09.09, 19:20 Wzorem postu z emagla zapytam: kogo posty lubiłyście, a już na forum się nie udziela, zniknął gdzieś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szyszunia11 Re: Zaginieni 19.09.09, 19:31 Byla tu kiedy taka mma_ramotswe, potem zastanawiałam się czmu zniknęła. Odpowiedz Link Zgłoś
bri Re: Zaginieni 19.09.09, 19:31 A co, masz nowy nick i dziwisz się, że nikt nie tęskni za Twoim poprzednim wcieleniem? Odpowiedz Link Zgłoś
pina_colada88 Re: Zaginieni 19.09.09, 19:36 Nie wiem, czy nowy, ma już pół roku Mi się podobały posty robatchek. Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 19:47 ale zawsze fascynowały mnie wypowiedzi babki71 Znikła jakoś, dość dawno temu. Sporą część naprawdę lubianych, a niebywających już na emamie, spotykam na innych forach. Odpowiedz Link Zgłoś
anulka.p Re: TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 19:53 Babka, aleś przypomnaiała! Rzeczywiście gdzieś przepadła, intrygujaca była, sie zgadzam Odpowiedz Link Zgłoś
epistilbit Re: TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 20:11 Długo podczytywałam, zanim założyłam własne konto. Na szybko: mma ramotswe a.lenard sutra purple hazel Odpowiedz Link Zgłoś