19.09.09, 19:20
Wzorem postu z emagla zapytam: kogo posty lubiłyście, a już na forum się nie
udziela, zniknął gdzieś?suspicious
Obserwuj wątek
    • szyszunia11 Re: Zaginieni 19.09.09, 19:31
      Byla tu kiedy taka mma_ramotswe, potem zastanawiałam się czmu zniknęła.
    • bri Re: Zaginieni 19.09.09, 19:31
      A co, masz nowy nick i dziwisz się, że nikt nie tęskni za Twoim
      poprzednim wcieleniem? wink
      • pina_colada88 Re: Zaginieni 19.09.09, 19:36
        Nie wiem, czy nowy, ma już pół roku wink
        Mi się podobały posty robatchek.
    • zona_mi TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 19:47
      ale zawsze fascynowały mnie wypowiedzi babki71 smile
      Znikła jakoś, dość dawno temu.

      Sporą część naprawdę lubianych, a niebywających już na emamie,
      spotykam na innych forach.
      • anulka.p Re: TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 19:53
        Babka, aleś przypomnaiała! Rzeczywiście gdzieś przepadła,
        intrygujaca była, sie zgadzamsmile
        • epistilbit Re: TRydno mówić o lubieniu, 19.09.09, 20:11
          Długo podczytywałam, zanim założyłam własne konto.
          Na szybko:
          mma ramotswe
          a.lenard
          sutra
          purple hazel

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka