margot.x
19.11.09, 08:21
Proszę Was o rady. Mąż ze swojej pensji daje mi co miesiąc część na
utrzymanie. Starcza mi to. Mąż dostaje premie. Od pewnego czasu
zostawia ją całą sobie. Nie mówi mi ile. Ostatnio nawet skłamał co
do wysokości tej otrzymanej kwoty. Nie wiem co robić? Rozmawiać?
Czepiam się? Ma do tego prawo? Jak sądzicie?