imasumak 14.03.11, 22:33 na TVP 1. Oglądacie? Uwielbiam ten spektakl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mijaczek Re: Zazdrość 15.03.11, 04:15 och jak mi brakuje teatru telewizji polskiej..... Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: Zazdrość 15.03.11, 13:48 www.youtube.com/watch?v=sIUq3js454c&playnext=1&list=PLFA45D42E74928A20 Odpowiedz Link Zgłoś
suazi1 Re: Zazdrość 15.03.11, 16:18 Rewelka. Usłyszeć z ust Jandy: "Jak ja się czuję??? Hujowo!" - bezcenne. Odpowiedz Link Zgłoś