greca
02.11.11, 17:54
Dlaczego w gabinetach ginekologicznych w państwowych (przychodniach, szpitalach) jak i prywatnych są odsłonięte okna?!
W związku z tym postanowiłam po 10 latach zmienić ginekologa, ponieważ nie chce zasłonić okna mimo mojej prośby.
Gorzej będzie jak nie znajdę gabinetu, który nie upokarza kobiet.