guderianka Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 18:24 Aktualnie 36, czasem 34. Wcześniej przez wiele lat 38 Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 30.05.13, 20:05 guderianka napisała: > Aktualnie 36, czasem 34. Wcześniej przez wiele lat 38 To calkiem odwrotnie niz ja! , a raczej Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 18:26 Bzdura! Nigdy nie nosiłam rozmiaru powyżej 38, ani żadna z moich najbliższych koleżanek. Skąd taka bzdurna statystyka? Co do projektantów mody, mam do tego dystans i osobiście nie podobają mi się szkieletory, ani nigdy nie chciałam taka być... Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 18:39 Ty i twoje koleżanki to jeszcze nie jest grupa reprezentatywna. Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Widać masz mało koleżanek :-D 30.05.13, 18:52 Cytatjusytka napisała: > Bzdura! Nigdy nie nosiłam rozmiaru powyżej 38, ani żadna z moich najbliższych k > oleżanek. Skąd taka bzdurna statystyka? ale może chociaż patrząc na ludzi na ulicy domyślisz się, skąd taka - wcale nie "bzdurna" - statystyka. Większość dorosłych kobiet naprawdę ma rozmiar 38-42, a w niektórych grupach wiekowych jest wręcz nadreprezentacja jeszcze większych rozmiarów. Odpowiedz Link Zgłoś
mama-tyma Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 18:58 noszę 34-36, zależy od marki Odpowiedz Link Zgłoś
salsadura 40 plus, 30.05.13, 19:07 powiedziałabym, że nawet duży plus : dół 36 (najczęściej bywa za duży, ale 34 jednak przyciasnawy), góra 38, bywa 36, ale i 40, 42 się zdarza, np. Camaieu ma taką rozmiarówkę gór). Dwie koleżanki bliżej pięćdziesiątki, szczupłe, drobne i rewelacyjnie wyglądające noszą 34. Ja przy nich to wielka baba jestem . Odpowiedz Link Zgłoś
e-milia1 . 30.05.13, 19:24 moja siostra jest krawcowa i twierdzi, ze od kilku lat rozmiary "poszly w dol". tzn. 38 to dawne 40, 36 to stare 38. czesto jest tez tak, ze jak sie krawcowa machnie przy wszywaniu metki to juz tak zostaje bo czasu nie ma na zmiane. ja zauwazylam, ze co marka to inna rozmiarowka. nosilam kiedys 36, czasem 34, teraz 38 i czesto rzeczy sa albo za duze albo za male. nawet w H&M niektore rzeczy byly mi za duze. mozliwe, ze za mala jestem i te 38 to dla pan powyzej 170 Odpowiedz Link Zgłoś
salsadura Re: . 31.05.13, 00:06 Zgadzam się w całej rozciągłości . Ponad 10 lat temu zaczęłam pracować w Niemczech i natychmiast poinformowałam koleżanki, że z niemiecką rozmiarówką jest coś nie tak, w sensie, że tam jestem szczuplejsza niż tu . Wtedy mnie obśmiały, teraz przyznają rację, że się zmieniło. Odpowiedz Link Zgłoś
cruzbos Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 19:35 Ja noszę od zawsze 36, ale to zasługa genów. W mojej rodzinie, przynajmniej tej którą znam, wszyscy byli i są szczupli, nie ma osób z nadwagą, zarówno wśród kobiet i męższczyzn. Odpowiedz Link Zgłoś
kosc_ksiezyca Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 19:56 Toć wiadomo, że ematka nosi 34, no, w porywach do 36. Nawet po ciążach i po 40. Ja noszę obecnie 42, chociaż wolałabym wrócić do 38. Odpowiedz Link Zgłoś
k1k2 Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 23:12 163 i rozmiar 32-34. Jeansy 24-25 w pasie. Tez mam cieżko ze znalezieniem ciuchów w odpowiednim rozmiarze. Odpowiedz Link Zgłoś
goodnightmoon Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 30.05.13, 23:49 Ja noszę 36-38, ale mam wrażenie, że teraz rozmiarówka jest zmieniona. Bo jak 20 lat temu ważyłam 10 kg mniej to też nosiłam 36, czasem 34, więc teraz 36 to stary 38. Odpowiedz Link Zgłoś
saszanasza Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 07:19 sukienki raczej 36. spodnie/ bluzki w zależności od kroju 36/38. Odpowiedz Link Zgłoś
lilly_about Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 07:32 Ja, chociaż góra czasami 38, bo mam szerokie ramiona. Odpowiedz Link Zgłoś
klubgogo Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 09:13 Noszę zwykle 36, sporo 34, ale mam też parę ciuchów w rozmiarze 32. W H&M i Zarze pasują na mnie ubrania dla dziewczyn na 158-164 Odpowiedz Link Zgłoś
swiecaca Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 09:17 każda porządna ematka nosi 36 ja noszę 38, a 36 tylko niektórych firm, które najbardziej lubię, jak esprit, jackpot. Odpowiedz Link Zgłoś
solejrolia Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 09:25 noszę 36. (wzrost 164, więc nie za wysoka jestem). zimą, jak się nieco zaokrąglam, to zdarza mi się zakładać coś rozmiaru 38, ale to dlatego, że lubię na sobie luźniejsze niż za ciasne. w ciązach nosiłam do końca S-kę, to dopiero problem miałam z dopasowaniem ubrań Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna56 Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 09:49 Od czasów liceum mam te same wymiary. Wtedy był to rozmiar 38. Od jakiś 10 lat ten rozmiar nazywa się 34. Zwykle więc noszę 34/36 choć ostatnio raczej 36, bo przytyłam, ale kiedyś trzeba, jestem po 40. Odpowiedz Link Zgłoś
tully.makker Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 09:51 Mam 42 lata, 3 dzieci. Doly nosze w rozmiarze 36 - 38, choc np spodnie w NYDJ kupuje w amerykanskim 2, czyli na polskie to chyba 34? Gory - zalezy od firmy, ale jak kupuje u producentow robiacych miejsce na piersi, no w biu biu czy pepperberry, to 36 lub 38, w innych sklepach czasami 40. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: ktora z was nosi rozmiary ponizej 38? 31.05.13, 10:36 Całe życie miałam 36, teraz przed czterdziestką wreszcie 38. Mam nadzieję, że tak pozostanie. Odpowiedz Link Zgłoś