wredna1zmija Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 10:37 gdy żona śpi z dzieckiem to jest be A gdy małżeństwo śpi oddzielnie i dziecko też oddzielnie? To jak jest? Należy szykować się na kochankę? Pamiętam artykuł o tym, że zdrowiej jest nie spać razem (dla samego związku dorosłych), owszem łóżko może służyć do zabaw ale spać powinno się oddzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
melikoto Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 10:52 Moje dzieci szybko wylądowały w swoich łyżeczkach. Ja wychodzę z założenia- mój pokój, moja przestrzeń gdzie sie resetuje i odpoczywam i tam są dorośli . Rano przychodzą do mnie do łóżka dzieci i tak jeszcze leżymy z godzinle i sie przytylamy. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 15:48 Ja wychodzę z założenia- mój > pokój, moja przestrzeń gdzie sie resetuje i odpoczywam i tam są dorośli . Rano > przychodzą do mnie do łóżka dzieci i tak jeszcze leżymy z godzinle i sie przyt > ylamy. A rano to już nie twoja przestrzeń? Dziwne,że rano ok, a wieczorem już nie. Odpowiedz Link Zgłoś
mia_siochi Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 15:01 Śpimy w trójkę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Grunt to duże łóżko Odpowiedz Link Zgłoś
kerri31 Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 15:12 Spanie z tak dużym dzieckiem to brak dobrego wychowania. Będziesz z nią tak spać do 10 roku jej życia bo nie będzie chciała i umiała spać sama. Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 09.02.14, 15:22 kerri31 napisała: > Spanie z tak dużym dzieckiem to brak dobrego wychowania. Najlepiej niech napisze na Savoir-vivre . Ja znowu od jakiegos czasu spie ze swoja 14-letnia (!) corka (wzgledy zdrowotne). Wszystkim nam to pasuje I w du.pie mam co sobie ktos pomysli. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 15:44 Złe wychowanie hahahaha Ale kto źle wychowany,córka czy matka? Odpowiedz Link Zgłoś
agunia777 Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 09.02.14, 18:36 Uważam, że to ok. Jeśli Wam pasuje. U nas za to absolutny miszmasz. Są miesiące gdy nasz dwulatek przesypia sam noce i nie przychodzi. Są takie gdy ląduje u nas nad ranem. Są takie, że chce spać z nami całą noc i wtedy mąż ląduje na sofie. Są tygodnie gdy jesteśmy poza domem i wtedy śpi ze mną cały czas. Są noce, gdy ląduje u dziadków i śpi bez problemu po 10 godzin i nawet nie oczekuje, że za chwilę przybędę i go odbiorę. Genralnie niewymagające dziecko Odpowiedz Link Zgłoś
chyba.ze Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 16:57 gryzelda71 napisała: > Ale kto źle wychowany,córka czy matka? Może łóżko..? Odpowiedz Link Zgłoś
chyba.ze buhaahaa 11.02.14, 16:55 kerri31 napisała: > Spanie z tak dużym dzieckiem to brak dobrego wychowania. Odpowiedz Link Zgłoś
chipsi Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 12.02.14, 10:20 > Będziesz z nią tak spać do 10 roku jej życia bo nie będzie chciała i umiała spać sama. Analogicznie - karmisz niemowlaka - będziesz go karmiła do 10 lat? A pampersy - nigdy już nie nauczy się korzystać z sedesu bo go przewijasz! Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 20:00 To dobre, co komu pasuje. Tak wam pasuje- ok. Dla mnie i dla mojego męża to byłoby złe rozwiązanie, ale to nie ma chyba znaczenia. Kazdy ma inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:08 Łał, cóż za cięta riposta. Taka niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:11 Swiat jest Maly. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:25 Grozisz mi? Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:29 Wylacznie sluze stara Prawda Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:33 Edel, już dziś nie pij, bo ciężko cię zrozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:35 Chyba, że piszesz w trakcie namiętnego seksu, to rozumiem, że ci się paluchy mogą omsknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 11.02.14, 22:50 Oklepane,postaraj sie bardziej dziecino. Odpowiedz Link Zgłoś
chipsi Re: Spie z corka a maz sam - i wszystkim to pasuj 12.02.14, 10:17 Naprawdę bawią mnie niektóre odpowiedzi. Wszystkie kurna wiedza lepiej jak wam jest wygodniej spać. Dobrze że nie pytałaś o załatwianie potrzeb w wc, bo pewnie też by lepiej wiedziały jaki kibelek mieć powinnaś no i oczywiście legendarny bidet. A już teorie że mąż cie zdradzi bo nie śpisz z nim w łóżku.... Ludzie, w nocy się śpi, na sex macie cały dzień i wieczór. I poważnie, znacie jakąś nastolatkę co śpi z mamą? Nie? To skończcie pisać farmazony. Co najmniej połowa znajomych spało z rodzicami a teraz z małymi dziećmi i nikt nie umarł ani traumy nie przeżył, ani nawet nie spał z mama do własnego ślubu. Odpowiedz Link Zgłoś