Dodaj do ulubionych

antykoncepcja;-)

18.08.04, 13:22
...a no właśnie, jakie łykacie pigułki?
i czy zdarzyła Wam sie " wpadka ",
mimio, że brałyście bez przerwy?

poprostu nie mogę się zdecydować;-0

Obserwuj wątek
    • kasia_de Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:44
      Łykałam Minisiston przez 8 lat, bardzo byłam zadowolona, swietna cera, żadnych
      problemów, żadnych wpadek. Teraz jestem w ciąży więc nie biorę. Ale to
      było "świadomie" a nie przez niedostatki piguł smile))
      • ania47 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:47
        ... a jak z tyciem?
    • dagbe Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:55
      Łykam Cilest od kilku lat (z przerwą na mój drugi Skarb - starannie
      zaplanowany). Nie mam problemów z cerą czy czymkolwiek innym.
      A tyję niestety od jedzenia i braku ruchuwink Gdy miałam racjonalną dietę i czas
      na ćwiczenia, figura była przyzwoita.

      Pozdrowienia,
      Dagmara
    • edie28 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:57
      Brałam Logest, potem plastry Evra stosowałam, a teraz Cilest (z niego jestem
      najbardziej zadowolona) Żadnych skutków ubocznych, czuję się ok, nic nie
      przytyłam, żadnej wpadki wink

      Pozdrawiam,
      Edyta
      • ania47 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 14:18
        ...dziękuję na Was jednak można liczyć wink)))



        pozdr
        • kasia_de Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 14:29
          u mnie z tyciem nie było problemów - jak się obżerałam to tyłam, jak się
          odchudzałam to chudłamsmile) za to jak odstawiłam... miałam taki apetyt że żarłam
          więcej niż teraz w ciąży smile
    • anita001 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 15:05
      ja biore harmonet juz 5 lat. Nie tyje po nim, i mimo ze nie raz zapomnialam o
      pigulce, jakos do tej pory nie wpadlamsmile
    • horneta Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 16:43
      A ja przez jakieś 12 lat (z kilkoma miesięcznymi lub dwumiesięcznymi przerwami)
      łykałam FEMODEN.
      Nie miałam żadnych problemów, nie tyłam. Nawet nie za bardzo uważałam na
      godziny brania, tzn. wiedziałam, że mam łykac rano, ale nie patrzyłam na
      zegarek - czasem była to 7 rano a czsem 12 w południe.
      Przerwałam w czerwcu i w trzeck cyklu po odsatwieniu zobaczyłam dwie
      kreseczki wink))
      Teraz wg moich obliczeń jestem w 5 TC.

      Acha - po odstawieniu okres regularny - co 28 dni, jakbym wogóle pigułek nie
      odstawiła.

      Horneta i 5 tygodniowy ludek w brzuszchu
    • gagunia Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 21:38
      wrocilam do cilestu wlasnie - juz drugi miesiac biore. przed Mlodym bralam
      kilka lat - nie tylam (poza biustem smile), nie mialam problemow z cera ani
      zadnych innych dolegliwosci. wpadek zero - Mlody planowany po odstawieniu
      pigulek byl smile
    • malpig Re: antykoncepcja;-) 19.08.04, 08:48
      A ja od 8 lat biorę Triquillar: efekty ubocne -brak, zadowolenie - b. duże
      pozdrawiam
    • dador1 Re: antykoncepcja;-) 19.08.04, 09:17
      Witam, od pół roku stosuję plastry Evra, dla mnie bardzo wygodne, przykleja się
      jeden na tydzień i nie trzeba pamiętać codziennie i wzięciu tabletki. Skutków
      ubocznych brak.

      Pozdrawiam
      Dorota & Mati (25.12.2002)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka