ania47 18.08.04, 13:22 ...a no właśnie, jakie łykacie pigułki? i czy zdarzyła Wam sie " wpadka ", mimio, że brałyście bez przerwy? poprostu nie mogę się zdecydować;-0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia_de Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:44 Łykałam Minisiston przez 8 lat, bardzo byłam zadowolona, swietna cera, żadnych problemów, żadnych wpadek. Teraz jestem w ciąży więc nie biorę. Ale to było "świadomie" a nie przez niedostatki piguł )) Odpowiedz Link Zgłoś
dagbe Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:55 Łykam Cilest od kilku lat (z przerwą na mój drugi Skarb - starannie zaplanowany). Nie mam problemów z cerą czy czymkolwiek innym. A tyję niestety od jedzenia i braku ruchu Gdy miałam racjonalną dietę i czas na ćwiczenia, figura była przyzwoita. Pozdrowienia, Dagmara Odpowiedz Link Zgłoś
edie28 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 13:57 Brałam Logest, potem plastry Evra stosowałam, a teraz Cilest (z niego jestem najbardziej zadowolona) Żadnych skutków ubocznych, czuję się ok, nic nie przytyłam, żadnej wpadki Pozdrawiam, Edyta Odpowiedz Link Zgłoś
ania47 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 14:18 ...dziękuję na Was jednak można liczyć ))) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_de Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 14:29 u mnie z tyciem nie było problemów - jak się obżerałam to tyłam, jak się odchudzałam to chudłam) za to jak odstawiłam... miałam taki apetyt że żarłam więcej niż teraz w ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
anita001 Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 15:05 ja biore harmonet juz 5 lat. Nie tyje po nim, i mimo ze nie raz zapomnialam o pigulce, jakos do tej pory nie wpadlam Odpowiedz Link Zgłoś
horneta Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 16:43 A ja przez jakieś 12 lat (z kilkoma miesięcznymi lub dwumiesięcznymi przerwami) łykałam FEMODEN. Nie miałam żadnych problemów, nie tyłam. Nawet nie za bardzo uważałam na godziny brania, tzn. wiedziałam, że mam łykac rano, ale nie patrzyłam na zegarek - czasem była to 7 rano a czsem 12 w południe. Przerwałam w czerwcu i w trzeck cyklu po odsatwieniu zobaczyłam dwie kreseczki )) Teraz wg moich obliczeń jestem w 5 TC. Acha - po odstawieniu okres regularny - co 28 dni, jakbym wogóle pigułek nie odstawiła. Horneta i 5 tygodniowy ludek w brzuszchu Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: antykoncepcja;-) 18.08.04, 21:38 wrocilam do cilestu wlasnie - juz drugi miesiac biore. przed Mlodym bralam kilka lat - nie tylam (poza biustem ), nie mialam problemow z cera ani zadnych innych dolegliwosci. wpadek zero - Mlody planowany po odstawieniu pigulek byl Odpowiedz Link Zgłoś
malpig Re: antykoncepcja;-) 19.08.04, 08:48 A ja od 8 lat biorę Triquillar: efekty ubocne -brak, zadowolenie - b. duże pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dador1 Re: antykoncepcja;-) 19.08.04, 09:17 Witam, od pół roku stosuję plastry Evra, dla mnie bardzo wygodne, przykleja się jeden na tydzień i nie trzeba pamiętać codziennie i wzięciu tabletki. Skutków ubocznych brak. Pozdrawiam Dorota & Mati (25.12.2002) Odpowiedz Link Zgłoś