pajac_ynka 21.09.14, 16:20 Większość z was ma dwoje lub więcej dzieci. Czy macie czasami tak, że jedno lubicie ( nie mylcie z miłością) troszkę mniej ??? Różnice w zachowaniu, podejściu do innych, czy zwykłej grzeczności? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neffi79 Re: Mam pytanie 21.09.14, 16:26 Tak, obie córki kocham inaczej. Każda ma inną osobowość. jestem przy tym sprawiedliwa a to chyba najważniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Mam pytanie 21.09.14, 16:51 Nie, ja obydwoje lubię tak samo, choć nie za to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:12 Bardzo kocham moich synów, ale każdego inaczej, choć równie mocno. Każdy ma inne dobre i złe cechy i jest zupełnie innym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:21 Moja córka jest troche zazdrosna o młodszego brta. , teraz to tylko symbolicznie było gorzej. Ja ich oboje kocham tak samo ale czasem córke trudno przeknać Niedawno gdzies w necie znalazłam zdanie które sobie przyswoiłam a na córkę dziala kojąco. ### Kocham Was tak samo tylko Ciebie dłużej. ))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
verdana Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:25 Moje dzieci wiedzą, ze i tak najbardziej lubię mopsa. Odpowiedz Link Zgłoś