Dodaj do ulubionych

Mam pytanie

21.09.14, 16:20
Większość z was ma dwoje lub więcej dzieci. Czy macie czasami tak, że jedno lubicie ( nie mylcie z miłością) troszkę mniej ??? Różnice w zachowaniu, podejściu do innych, czy zwykłej grzeczności?
Obserwuj wątek
    • neffi79 Re: Mam pytanie 21.09.14, 16:26
      Tak, obie córki kocham inaczej. Każda ma inną osobowość.
      jestem przy tym sprawiedliwa a to chyba najważniejsze
    • memphis90 Re: Mam pytanie 21.09.14, 16:51
      Nie, ja obydwoje lubię tak samo, choć nie za to samo.
      • aqua48 Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:12
        Bardzo kocham moich synów, ale każdego inaczej, choć równie mocno. Każdy ma inne dobre i złe cechy i jest zupełnie innym człowiekiem.
        • jan.kran Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:21
          Moja córka jest troche zazdrosna o młodszego brta. , teraz to tylko symbolicznie było gorzej. Ja ich oboje kocham tak samo ale czasem córke trudno przeknaćsmile
          Niedawno gdzies w necie znalazłam zdanie które sobie przyswoiłam a na córkę dziala kojąco.
          ### Kocham Was tak samo tylko Ciebie dłużej.
          smile)))))))))
          • verdana Re: Mam pytanie 21.09.14, 17:25
            Moje dzieci wiedzą, ze i tak najbardziej lubię mopsa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka