Dodaj do ulubionych

Muszę zapytać

07.10.14, 23:16
bo mnie to męczy, gdzie się podziała Morgen i Adwarp? Ktoś wie co z nimi? Czy wszystko w porządku?
Obserwuj wątek
    • aquella Re: Muszę zapytać 08.10.14, 00:33
      jeśli aktywowana poczta to może wyślij zapytanie
    • paul_ina Re: Muszę zapytać 08.10.14, 07:43
      Morgen widzialam ostatnio, zyje i w formie. Na forum widzialam :p
      • pade Re: Muszę zapytać 08.10.14, 08:31
        na ematce?
    • ichi51e Re: Muszę zapytać 08.10.14, 08:33
      I sueellen....
    • gazeta_mi_placi Re: Muszę zapytać 08.10.14, 15:06
      Morgenka zaszła w ciążę i siedzi teraz na CiP-ie, widziałam ją tam ostatnio.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka