pade 07.10.14, 23:16 bo mnie to męczy, gdzie się podziała Morgen i Adwarp? Ktoś wie co z nimi? Czy wszystko w porządku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aquella Re: Muszę zapytać 08.10.14, 00:33 jeśli aktywowana poczta to może wyślij zapytanie Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: Muszę zapytać 08.10.14, 07:43 Morgen widzialam ostatnio, zyje i w formie. Na forum widzialam :p Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Muszę zapytać 08.10.14, 15:06 Morgenka zaszła w ciążę i siedzi teraz na CiP-ie, widziałam ją tam ostatnio. Odpowiedz Link Zgłoś