solange123 28.10.14, 21:05 Mam straszne uczucie - taka świadomość, ze pokazany tam świat za chwilę przestane istnieć. Przerażająca świadomośc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:12 ten świat już nie istnieje Odpowiedz Link Zgłoś
ola Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:18 Byłam na tym filmie z 10 lat temu w małym studyjnym kinie w jednym z miast wojewódzkich na wschodzie Polski. Po koncu projekcji połowa sali trwała w ciszy nie mogąc wstać... Odpowiedz Link Zgłoś
stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:20 raczej nie 10 lat temu, bo to film z 2008 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
feleedia Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:23 No i zepsułaś oli taką emocjonalną stylizację forumową :p Odpowiedz Link Zgłoś
nathasha Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:20 Zaczelam ogladac i musialam przerwac, tak straszne jest to uczucie tragedii ktorej doswiadczyli. Odpowiedz Link Zgłoś
stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:21 Fronczewski pięknie czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
solange123 Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:26 Tak sobie pomyślałam, patrząc na starców widocznych na tym filmie, ze wielu z nich miało "szczęście" i nie dożyli wojny. Odpowiedz Link Zgłoś
beauty_agadir Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:30 A ja widzę jak wiele jest tam dzieciaczków i maluszków.Bardzo przejmujący dokument. Odpowiedz Link Zgłoś
stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:47 ale za kilka minut się kończy. Oglądałam go kilka lat temu na discovery. Bardzo poruszający, piękna muzyka, narracja Piotra Fronczewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 23:37 Ten świat przestał istnieć 70 lat temu. Mnie zaś przy okazji takich filmów kolacze.się myśl, że światów, które tragicznie przestały istnieć było wiele, a.co najgorsze, to i ten w.którym żyję w tej chwili też może nagle szlag trafić po całości. Odpowiedz Link Zgłoś