Dodaj do ulubionych

Oglądacie POLIN?

28.10.14, 21:05
Mam straszne uczucie - taka świadomość, ze pokazany tam świat za chwilę przestane istnieć. Przerażająca świadomośc.
Obserwuj wątek
    • stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:12
      ten świat już nie istnieje
    • ola Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:18
      Byłam na tym filmie z 10 lat temu w małym studyjnym kinie w jednym z miast wojewódzkich na wschodzie Polski. Po koncu projekcji połowa sali trwała w ciszy nie mogąc wstać...
      • stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:20
        raczej nie 10 lat temu, bo to film z 2008 roku.
        • feleedia Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:23
          No i zepsułaś oli taką emocjonalną stylizację forumową :p
    • nathasha Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:20
      Zaczelam ogladac i musialam przerwac, tak straszne jest to uczucie tragedii ktorej doswiadczyli.
      • stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:21
        Fronczewski pięknie czyta.
        • solange123 Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:26
          Tak sobie pomyślałam, patrząc na starców widocznych na tym filmie, ze wielu z nich miało "szczęście" i nie dożyli wojny.
          • beauty_agadir Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:30
            A ja widzę jak wiele jest tam dzieciaczków i maluszków.Bardzo przejmujący dokument.
    • wilowka Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:41
      a gdzie to można obejrzeć?
      • solange123 Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:43
        Program I TVP
        • stara.mostowiakowa Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 21:47
          ale za kilka minut się kończy.
          Oglądałam go kilka lat temu na discovery. Bardzo poruszający, piękna muzyka, narracja Piotra Fronczewskiego.
    • aandzia43 Re: Oglądacie POLIN? 28.10.14, 23:37
      Ten świat przestał istnieć 70 lat temu. Mnie zaś przy okazji takich filmów kolacze.się myśl, że światów, które tragicznie przestały istnieć było wiele, a.co najgorsze, to i ten w.którym żyję w tej chwili też może nagle szlag trafić po całości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka