mamaalana1 24.06.15, 20:16 Macie dziewczyny? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Planuję zrobić niewielki na nadgarstku, motyw zwierzęcy (łapki). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dag_dag Re: Tatuaż 24.06.15, 20:37 Ja mam spory, od nadgarstka do góry i dookoła, że tak obrazowo wytłumaczę. Niedługo wybieram się kolejny, czekam na koniec roku szkolnego bo wtedy mam opiekę nad dziećmi załatwioną i więcej czasu. 90% moich znajomych ma tatuaże, nie mieszkam w pl, tutaj to nic specjalnego (większość nauczycieli moich dzieci ma), osobiście bardzo lubię, mimo iż dobiegam czterdziestki. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaalana1 Re: Tatuaż 24.06.15, 20:42 No właśnie mam zagwozdkę z pracą. To mały tatuażyk. Nie wiem czy go ukrywać, czy nie. Chciałam zrobić na nadgarstku, ale teraz sama nie wiem czy nie lepiej na łopatce. Dodam, że kontroluję ludzi, więc może coś podpowiesz. Aha jeszcze kark wchodzi w grę, ale chyba z widocznością będzie tak jak na nadgarstku? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
dag_dag Re: Tatuaż 24.06.15, 21:29 Naprawdę nie wiem, co ci poradzić. Ja nie mieszkam w Polsce od wielu, wielu lat i już dawno temu odwykłam od polskiej mentalności. Przemyśl sobie. Mój widać od razu, sporą część ręki mam wytatuowaną, nie mogę się doczekać kiedy dokończę sprawę na ramieniu. Uwielbiam mój tatuaż. Odpowiedz Link Zgłoś
jola-kotka Re: Tatuaż 24.06.15, 22:49 Mam tatuaz moje zdanie jest takie,ze sa ok,ale nalezy zachowac umiar bo czesto ludzie robia kolejne i kolejne i to juz fajnie nie wyglada. Wlasnie dopoki ci co zrobili sobie tatuaze beda myslec tak jak ty,zastanawiac sie czy ukrywac to w mentalnosci Polakow na ten temat nic sie nie zmieni. Dlugo jeszcze tatuaż bedzie postrzegany jak slaba tandetna pamiatka z pudla. A to sa czesto prawdziwe dziela sztuki. Nie chowajmy,pokazujmy,przyzwyczajajmy,ze to cos normalnego,jak kolczyki w uszach. Bo niestety jeśli chodzi o podejście do tatuazy jestesmy jeszcze bardzo zacofanym krajem. Odpowiedz Link Zgłoś
konsta-is-me Re: Tatuaż 11.09.16, 16:18 Pleaseee, komu jeszcze tatuaż się kojarzy z więzieniem?? Moze mocno starszej generacji juz tylko. Jak już to z tandetna blondyna -doczepy, I tatuaz w komplecie. Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.stefa Re: Tatuaż 12.09.16, 08:39 Mnie. Z więzieniem albo subkulturami. (Nie wiem, czy się łapię definicyjnie na "starszą generację"). Odpowiedz Link Zgłoś
karo.8 Re: Tatuaż 25.06.15, 08:55 za granicą pl duzo ludzi na tatuaże, niestety nie wygląda to ładnie i nie jest to smietanka towarzyska. znam kilka wytatuowanych ludzi, najczęściej mają jakies kompleksy. nie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Tatuaż 12.09.16, 08:39 Za to ty nie masz zadnych kompleksow,dlatego poprawiasz sobie humor cudzym kosztem. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_w_kratke Re: Tatuaż 24.06.15, 20:41 Dla mnie to koszmarny widok, bardzo mi przypomina jakąś bliznę czy poparzenie. Ale to nie moja sprawa, jak ktoś chce się sam szpecić, to już wyłącznie jego sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
beataj1 Re: Tatuaż 24.06.15, 20:49 Nie mam, mieć nie będę. Spokojnie mogę wyrazić swoją indywidualność bez naśladowania większości dresiar. Gdybym kiedyś jednak postanowił mieć tatuaż (w co szczerze wątpię) to tylko kotwice na ramieniu z dopiskiem "Świnoujście". Jestem tradycjonalistką. Odpowiedz Link Zgłoś
hanna26 Re: Tatuaż 24.06.15, 20:55 Dla mnie to po prostu ohyda i tyle. Nie mam i nie sądzę, żebym kiedyś do tego stopnia zbzikowała. Odpowiedz Link Zgłoś
nutella_fan Re: Tatuaż 24.06.15, 22:31 Mam tak samo, tatuaz kojarzy mi sie z patologia. Nigdy, nawet gdyby mi doplacali. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszykot Re: Tatuaż 24.06.15, 23:48 a jesli osoba wytatuowana posiada bidet to już nie patologia? no i odwrotnie nie ma tatuażu i nie ma bidetu to patologia? hę? Odpowiedz Link Zgłoś
konsta-is-me Re: Tatuaż 11.09.16, 16:20 Stolica to w sumie prawie jak wschodnia Polska Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Tatuaż 24.06.15, 21:29 Tatuaze nie sa zalecane otylym.No i niestety tatuaz wyglada fajnie wylacznie na szczuplych. Odpowiedz Link Zgłoś
aniorek Re: Tatuaż 11.09.16, 11:55 maslova napisała: > I młodych Moj ulubiony argument. Jak bedziesz miec 70 lat to i bez tatuazu bedziesz wygladac na 70 lat, co za roznica? Odpowiedz Link Zgłoś
beataj1 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:34 Na szczupłych dobrze wyglądają kotwice z podpisem Łeba. Mniej miejsca na ręku... Odpowiedz Link Zgłoś
beataj1 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:43 Czy ja wiem. Ryszard Kalisz np. niekoniecznie ... Odpowiedz Link Zgłoś
kota_marcowa Re: Tatuaż 24.06.15, 23:48 Ostrzegaj, o mało się nie zadławiłam kanapką Odpowiedz Link Zgłoś
maadzik3 Re: Tatuaż 12.09.16, 08:42 "postanowił" i "tradycjonalistką" uwielbiam mieszanie rodzajów w jednym poście Odpowiedz Link Zgłoś
mamma_2012 Re: Tatuaż 24.06.15, 21:33 Teraz sa bardzo piękne tatuaże, ale widok pomarszczonych i podstarzałych ciał ze "zwiednietymi" kwiatami czy oklapnietymi skrzydłami skutecznie mnie zniechęcił, na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
murwa.kac Re: Tatuaż 25.06.15, 06:30 www.boredpanda.com/tattooed-elderly-people/ strrrrrasznie zwiędnięte. strasznie. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: Tatuaż 24.06.15, 21:35 dawno, dawno temu tatuaże widywało się wyłącznie na osobnikach męskich (!) z tzw półświatka dziesiątki lat minęły i nie zmieniłam podejścia to tematu, a już u kobiety to ... (eh, lepiej zmilczę) Odpowiedz Link Zgłoś
leanne_paul_piper Re: Tatuaż 24.06.15, 21:43 Kiedyś myślałam o tym, aby sobie zrobić, ale mi przeszło. Tatuaże stały się zbyt pospolite. Tak naprawdę przy tych wszystkich wytatuowanych ludziach (Niemcy, Brytyjczycy widywani na plaży), gdzie z lupą trzeba szukać niewydziarganego miejsca na ciele, gładka, jasna, pozbawiona malowideł skóra jest ogromnym atutem. No i tatuaż nigdy nie będzie dobrze wyglądał do wieczorowej sukni. Odpowiedz Link Zgłoś
semihora Re: Tatuaż 24.06.15, 22:11 No i tatuaż n > igdy nie będzie dobrze wyglądał do wieczorowej sukni. Rzeczywiście najmocniejszy argument przeciwko tatuażom. Sama nie mam i nie będę miała, ładne mnie zachwycają, brzydkie bawią, ale każdemu jego porno. Jak ktoś chce, to czemu nie? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_mama_jasia Re: Tatuaż 25.06.15, 12:02 No i tatuaż n > igdy nie będzie dobrze wyglądał do wieczorowej sukni. Ale to prawda. Owszem, niech każdy decyduje za siebie, ale moim zdaniem brzydko wyglądają panie w wieczorowej suni, z odkrytymi ramionami, dekoltem, gdzie od ramienia poprzez szyję ciągnie się długi czarny tatuaż (niedawno widziałam). Wpisz swoją odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
k1k2 Re: Tatuaż 24.06.15, 21:54 Lapki to moda zachodnia sprzed paru lat. Skad wiem? Bo teraz jest fala na usuwanie lapek, co boli i kosztuje wiecej niz ich zrobienie.... Tak ze sie zastanow. Jesli naprawde chcesz, a nie jest to kwestia mody, to owszem. Odpowiedz Link Zgłoś
klubgogo Re: Tatuaż 24.06.15, 21:58 Mamy, od lat na ramieniu, od lat planuję go rozbudować, powiększyć, ale ciągle mi kasy szkoda. Marz mi się jeszcze napis na karku. Odpowiedz Link Zgłoś
lisek.chytrusek Re: Tatuaż 24.06.15, 22:05 Mam. Kolorowy akwarelowy kwiat na przedramieniu, projektowany dla mnie. Bardzo, bardzo się cieszę, że wreszcie się odważyłam. Chłopu też się podoba. Opinie reszty świata mam w poważaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
rosapulchra-0 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:09 Mam na lewej dłoni tuż pod małym palcem. Planuję zrobić sobie kolejny i większy, cały czas szukam wzoru, który do mnie przemówi. Ale ja patologia według niektórych trolli jestem Odpowiedz Link Zgłoś
bisiek10 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:23 Mam.Dwa I trzeci tez pewnie za jakis czas bedzie A jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy.Proste.A jesli dla kogos to wiocha trudno.W takim razie duza czesc spoleczestwa to wiesniacy lacznie z niektorymi celebrytami Odpowiedz Link Zgłoś
angeika89 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:33 Mam.W dolnej partii pleców.Chciałabym jeszcze ale chłop się nie zgadza Tamten zrobiłam dawnooo temu... Odpowiedz Link Zgłoś
angeika89 Re: Tatuaż 24.06.15, 22:48 I tak i nie...Nie jest to taki typowy ''tramp stamp'' bo bardziej na bok odchodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
czar_bajry Re: Tatuaż 24.06.15, 22:54 Mam kota wkomponowanego w greckie słońce. Dolny bok pleców Odpowiedz Link Zgłoś
mynia_pynia Re: Tatuaż 24.06.15, 23:33 Myślalam zeby sobie wytatuować pesel ale zbytnio z nazistowskimi obozami sie to wiaze. Flage polski? Może godło? Bo kwiatek czy też motylek do mnie nie przemawia a życiowe cytaty i prawdy objawione są smiesznie. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszykot Re: Tatuaż 24.06.15, 23:43 robić robić. jesli to jest przemyslanie to nie wahaj się Będziesz czekać do 50 -tki? Życie jest krótkie i nie patrz na otoczenie tylko na to co ty chcesz / tak mam tatuaz i nie zaluje / Odpowiedz Link Zgłoś
lady-z-gaga Re: Tatuaż 24.06.15, 23:47 Nie mam, ale fajne, artystyczne tatuaże uwielbiam. Odpowiedz Link Zgłoś
bitasmietanka9 Re: Tatuaż 25.06.15, 00:29 bez czytania juz widze ze bedzie: - mam, jestem super. - nie mam, obrzydliwe, wies, patologia. I kazda uwaza ze ma monopol na sluszna prawde. potem bedzie ze kazdy ma prawo robic co mu sie podoba bo to jego sprawa a potem bedzie wielkie oburzenie, ze ludzie w polsce moga robic co chca i nikt ich nie ocenia i nie szufladkuje. boskie forum. Poroponuje zmienic nazwe na hipokryzja pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
evee1 Re: Tatuaż 25.06.15, 01:48 A, to Cie moze zdziwi, ale mi tatuaze zupelnie nie przeszkadzaja, nawet takie na starej pomarszczonej skorze. Nie kojarzy mi sie to z patologia, niektore nawet fajnie wygladaja. Ale w zyciu nie zrobilabym sobie sama tatuazu i odradzam swojej corce, ktora ma taki pomysl, bo przeraza mnie mysle, ze kiedys chcialabym go usuwac. Odpowiedz Link Zgłoś
maadzik3 Re: Tatuaż 12.09.16, 08:45 zgadzam się. Nie mam i nie planuję, ale zupełnie mi nie przeszkadzają u nikogo. Zwyczajnie kwestia upodobań, gustu, stylu. Co kto lubi. Cieszy mnie tylko bardzo że może to być indywidualnym wyborem, choć jak widać po wątku wciąż u części osób wzbudzającym emocje Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantkaaa Re: Tatuaż 25.06.15, 01:39 Nie mam tatuażu, ale bardzo mnie kusi, aby zrobić sobie taki, bo buzia sama mi się uśmiecha na jego widok: Odpowiedz Link Zgłoś
mamaalana1 Re: Tatuaż 25.06.15, 05:56 No właśnie, nie jest to oczywiście "moda" na te łapki. Po prostu zwierzęta zawsze były i będą moim światem. Kocham zwierzęta i zawsze im pomagam. Tylko jak do tej pory wiedziałam, że zrobię na nadgarstku, tak teraz się waham. Chodzi o pracę oczywiście, ew. przyszłą pracę. W Polsce wciąż jednak jest mało tolerancji. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
murwa.kac Re: Tatuaż 25.06.15, 06:18 nie mam, ale się zaparłam i niedługo robię. noszę się już z nim od kilku lat. mam dwa wzory, całkiem spore, jeden będzie na przedramieniu, drugi nad łokciem. Odpowiedz Link Zgłoś
mid.week Re: Tatuaż 25.06.15, 07:12 Nie mam nic do tatuaży, ale sama sobie nie zrobię. Nie chce na sobie czegoś niezmywalnego. Na innych, owszem, są takie na które patrzenie może sprawiać przyjemność. Podobają mi się takie delikatne, subtelne i niekoniecznie widoczne na pierwszy rzut oka. Albo z jakimś głębszym sensem, jak wykaz np.miejsc pochodzenia dzieci u Angeliny. Chcociaż ten akurat jest już dla mnie za duży i wizualnie średni. Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk.w.skarpecie Re: Tatuaż 25.06.15, 07:50 Pa licho dziary (oczywiście w ematkowym wydaniu, każda "indywidualnie" zaprojektowana przez wybitnego artystę ) Wyznawczyniom ingerencji we własne ciało proponuję modna otworki uszne, wypisz wymaluj jak u krów uwiązanych na pastwisku A zwolenniczkom śmiałych etnicznych (tribal ) klimatów, coś takiego Odpowiedz Link Zgłoś
nowi-jka Re: Tatuaż 25.06.15, 07:49 mi sie podobaja tatuaze, co prawda u kogos nie u siebie ale chyab tylko dlatego ze nie ma wzoru który do mnie "przemówił" ciezko ci doradzic bo nei wiem co chcesz sobei zrobić. Tatuaz moze byc obciachowy i moze byc niemal dziełem sztuki Odpowiedz Link Zgłoś
ludborka Re: Tatuaż 25.06.15, 07:50 Nie mam, mieć nie będę, a co ludzie robią ze swoimi ciałami jest mi doskonale obojętne. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikka Re: Tatuaż 25.06.15, 08:04 A ja mam, uwielbiam go, zrobiony ponad 20 lat temu. Poszłam z koleżanką, ona świętowała magistra a ja maturę Znajduje się na biodrze, więc nie zawsze jest widoczny. Taka słodka salamandra. Jak pokazałam mamie to skomentowała: Ty to już całkiem popie........a jesteś Zwykle nie klnie Więcej mieć nie planuję, chociaż kto wie..... Myślę, że teraz jest tak dużo wytatuowanych osób, że mały tatuaż nawet w widocznym miejscu nie powinien nikomu przeszkadzać. Jednak proponuje najpierw sobie narysować podobny wzór, zobaczyć jak będzie wyglądać, popytać znajomych o opinię i najważniejsze, zobaczyć jak będziesz się czuła w danym tatuażu dopiero potem robić stały. Bo tatuaż może nie tylko ozdobić ale niestety, nieprzemyślany, na trwale oszpecić. Odpowiedz Link Zgłoś
k1234561 Re: Tatuaż 25.06.15, 08:08 Ja też nie mam i mieć nie będę,ale jak to się komuś podoba to proszę bardzo.Jego ciało jego decyzja.Natomiast mnie zawsze zastanawia jedno.Skoro ktoś robi sobie tatuaż,to czemu potem zastanawia się gdzie najlepiej go zrobić aby był jak najmniej widoczny.Jak już decyduje się ktoś na malunek na skórze i mu się to podoba to czemu tak boi się to pokazać?Nie brak odwagi na zrobienie tatuażu a na pokazanie już tak? Odpowiedz Link Zgłoś