Dodaj do ulubionych

Debata w PE

19.01.16, 17:20
slucha ktos? Boze, jak Szydlo bredzi... jeszcze nic nie powiedziala na temat, tylko o przelewie krwi ciezkiej polskiej historii...
a teraz o glodnych polskich dzieciach i biednych emerytach
Obserwuj wątek
    • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 17:22
      ale jej sie glos zalamal, jak powiedziala, ze dobra zmiane wprowadza sie szanujac Konstytucje i ustawy smile
    • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 17:30
      boszesz czemu ona takim płaczliwym tonem to mówi? aha i nigdy nie chcieli mieć większości w TK big_grin big_grin big_grin
    • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 17:31
      o media PUBLICZNE big_grin pluralizm i standardy bezstronności... chyba się uduszę big_grin
    • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 17:34
      serio slabo mi jak jej slucham, nie przyzwyczailam sie nadal to tego zalewu klamstw
      • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 17:36
        ja cały czas nie wierzę
    • bzdziagwa.a Re: Debata w PE 19.01.16, 17:37
      kłamczuszka , nawet broszka się zarumieniła
    • gama2003 Re: Debata w PE 19.01.16, 17:46
      Ta pani ma tak nieznośny tembr głosu i sposób mówienia, że nawet gdyby mowiła prawdę nie potrafiłabym jej słuchać. Postanawiam unikać słuchania i oglądania polityki, zdrowie mi miłe.
      • sumire Re: Debata w PE 19.01.16, 18:36
        To prawda. I ta wiecznie ponura, naburmuszona, by nie rzec - bucowata twarz, jakby mięśnie odpowiedzialne za uśmiech sparaliżowało...
        • mia_siochi Re: Debata w PE 19.01.16, 19:27
          Ona ma szczękościsk. Taki nerwowy.
          • gama2003 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:43
            A ja się specjalnie przyjrzałam, na migawce w Faktach,,. Pani premier ma nienaganny makijaż, ale szyja pąsowa. Do tego groźna mina. Bardzo antypatyczny wizerunek, antypatyczny i niewiarygodny. Mowa ciała agresywna, jakby tłumiła panikę. Trudne miała zadanie, a szef w domu, w kapcioszkach przy kominku głaszcze kota...
        • erin7 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:30
          Tez byś się nie uśmiechała na jej miejscu. Ona dobrze wie, ze jak to się mówi przyjdzie kryska na matyska i zostanie jej to zapamiętane a co więcej, rozliczone. Wcześniej czy później.
      • dz_iedzic11 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:45
        aszdziennik.pl/116215,pis-ozywi-wystapienia-beaty-szydlo-jej-oredzia-bedzie-czytac-syntezator-mowy-ivona-mamy-to-wideo odrobina nadziei tongue_out Na mnie głos smutnej beci działa podobnie jak na Ciebie. Głos Maliniaka podobnie, a na wizji piekielnie mnie irytują te ich wymachiwania łapskami.
    • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 18:06
      Teraz premier jest usmiechnieta, bo dostaje wsparcie od kwiatu polskich europoslow, lacznie z lesnym dziadkiem Korwinem
    • maadzik3 Re: Debata w PE 19.01.16, 18:24
      zajrzałam na niektóre rzeczy które padły. Gdyby nie było straszne byłoby śmieszne. Gomułka zmartwychwstały
    • mamma_2012 Re: Debata w PE 19.01.16, 18:29
      Jakąś schizofreniczną politykę uprawiają. Każdego dnia kraj w innym stanie, wczoraj oaza stabilności i wyników gospodarczych, dziś trzeci świat i głodne dzieci.
      Oj, poci się Beatka, poci bez wsparcia połowy sali.
      • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 18:33
        no wlasnie - podobno miala mowic, ze w Polsce wszystko swietnie, i nie ma o czym gadac, a tu same problemy, ktorym trzeba szybko, najlepiej w nocy, zaradzic...
    • ludborka Re: Debata w PE 19.01.16, 18:30
      ciekawa jestem jak to w wiadomościach będzie wyglądało.
      • bzdziagwa.a Re: Debata w PE 19.01.16, 18:34
        w wiadomościach pisich będzie odtrąbiana wictoria pani z broszką
        • ludborka Re: Debata w PE 19.01.16, 18:35
          to jest oczywiste. raczej jak to zrobią mnie ineresuje.
        • chocolate_cake Re: Debata w PE 19.01.16, 18:43
          Też oglądam. Masakra sad
    • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 18:47
      Teraz Szydlo podsumowuje, ze problemu ewidentnie nie ma, bo przeciez zadnych pytan jej nie zadano, i cala ta debata to tylko klopot.
      Powtarza, ze wszystko, co sie dzieje w Polsce jest zgodne z Konstytucja

      Ma lekkiego focha wyraznie smile
    • mamma_2012 Re: Debata w PE 19.01.16, 18:50
      Gdyby jej ręce związali, to by chyba buzi nie otworzyła. Tak sztucznej, rażącej mowy ciała nie uświadczy się na szkolnej akademii w podstawówce.
      Ona naprawdę wygląda jakby jakiś słaby animator za nią machał rękami w oderwaniu od słów i mimiki twarzy.
      • sumire Re: Debata w PE 19.01.16, 19:02
        Och, gdybym to mogła zalajkować big_grin
    • ludborka Re: Debata w PE 19.01.16, 18:54
      bo oni chcą, żeby opozycja miała większość w TK.
      • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 18:57
        po tym przełączyłam, nie mogę już dłużej
      • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 19:00
        no wlasnie, a nikt ich nie rozumie, i same klody pod nogi. A ustawe trzeba bylo przyjac w nocy, a nie grzebac sie, jak poprzedni rzad, dwa lata (co to za tempo prac legislacyjnych!)
        • ludborka Re: Debata w PE 19.01.16, 19:22
          no ja zaczęłam wątpić w pełnię swych możliwości intelektualnych.
    • mamma_2012 Re: Debata w PE 19.01.16, 18:57
      Frekwencja na sali mówi wszystko o zainteresowaniu wywodami Broszkiwink
      • asmarabis Re: Debata w PE 19.01.16, 19:06
        Liczba osob na sali dowodzi jak sie Europa interesuje waszym sianiem paniki w soboty.....
        A tak w ogole to co macie do tej broszki- pytam jak najbardziej powaznie, bo nie rozumem, jak wy byscie sie ubraly?????
        • erin7 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:18
          W worek po burakach mogła się ubrać. Pasowałoby jej :d
          • mia_siochi Re: Debata w PE 19.01.16, 19:24
            Wszystkie buraki siedzą w sejmie, razem z workami.
            • erin7 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:32
              big_grin
          • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 20:32
            przecież wyglądała jak konduktorka z PKP!
            • gama2003 Re: Debata w PE 19.01.16, 20:38
              wink
        • mamma_2012 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:36
          Wszyscy wiedzieli, że będzie lała wodę z obciachowych, jątrzących reklamówek rozdawanych dzień wcześniej.
          Wpływowi politycy wiedzą, że nie ma sensu z nią gadać, bo to jak rozmawiać z sekretarką, głownie zostaliPolscy posłowie i egzotyczne jednostki pokroju Korwina.
          Broszka? Prymitywna kopia strojów wpływowych kobiet sprzed lat. Dopełnienie stroju kobiety od czasu do czasu, ok. Noszona teraz codziennie to jak białe lakierki niezależnie od okoliczności i pogody.
      • anetchen2306 Re: Debata w PE 20.01.16, 08:37
        Frekwencja w niemalze kazdych wyborach w Polsce mowi wszystko o naszym zainteresowaniu tzw. demokracja. No, jakaz byla ostatnia wyborcza frekwencja?? Bodajze nie przekroczyla 50%. Zazwyczaj oscyluje pomiedzy 35-45%. A potem lamenty i zale ...
        • paszczakowna1 Re: Debata w PE 20.01.16, 09:24
          >No, jakaz byla ostatnia wyborcza frekwencja?? Bodajze nie przekroczyla 50%.

          50,92%

          >Zazwyczaj oscyluje pomiedzy 35-45%.

          W parlamentarnych rzadko spada poniżej 50%. Zgadzam się, że to mało, ale nie 35-45%.

          • anetchen2306 Re: Debata w PE 20.01.16, 11:01
            No to strzelajac malo sie pomylilam wink
            Przyznaje, ze strzelalam.
            Rozumiem, ze Wielkiej Polityki mozna nie rozumiec. Ale zeby w wyborach lokalnych (a te sa przedsionkiem do Wielkiej Polityki, bo ci Wielcy Politycy nie biora sie znikad, tylko z "wlasnego podworka") frekwencja byla najczesciej wlasnie z w/w przedzialu 35-40%, to trzeba przyznac, ze to niejaki wstyd uncertain Czyli co drugi obywatel RP nie jest zainteresowany wyborami, pretensje PO wyborach mamy jednak do polowy Europy. Jakby to np. te "zue Niemce" za nas do urny chodzily.
    • mia_siochi Re: Debata w PE 19.01.16, 19:07
      O matko, az mi jej szkoda.
      Trochę.
      • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 19:18
        wiem, co masz na mysli, ale mi jej juz nie szkoda. Nie po tych klamstwach. Czy ona mysli, ze ktos w PE w nie wierzy? Po co sie tak upokarza?
        • mia_siochi Re: Debata w PE 19.01.16, 19:26
          Ona moze łżeć ile chce, przecież nikt nie wierzy. Nadal uważam, że prezes ma na nią takiego haka, takiego trupa w szafie ze w głowie sie nie mieści. Ona jest strzępkiem nerwów, ten nerwowy chichot jest tego dowodem.
          • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 19:31
            nie, Mia, ja tez tak myslalam, ale juz nie. moim zdaniem on nie ma ani na nia, ani na Dude jakos wielkich hakow, tylko te miernoty nie myslace samodzielnie wmanewrowaly sie w sytuacje, ze juz nie maja wyjsca, tylko brnac dalej, bo nie maja alternatywy (lub tak mysla)
    • wyyznawczyyniwielkiegoczerwia Re: Debata w PE 19.01.16, 19:08
      Oglądam, ale rzygam tymi kłamstwami...
    • paszczakowna1 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:20
      Rebecca Harms: Pani premier, w 2013 i 2014 roku byłam z polskimi kolegami na kijowskim Majdanie. Angażowali się w sprawę praworządności i przeciwko autorytarnemu wpływowi Kremla i Putina. Co mnie teraz bardzo boli, to to, że bije pani brawo tym posłom, którzy wypowiadają się za zniszczeniem Unii Europejskiej, finansowanym przez prezydenta Putina. Niech się pani zastanowi, w jakim aliansie pani jest.

      Mam nadzieję, że posłowie PiS się zastanowią.
    • znowu.to.samo Re: Debata w PE 19.01.16, 19:22
      Jest dokładnie tak jak przewidziałam. Szydło cały czas twierdzi, że wszystko jest w porządku i ona zupełnie nie rozumie, po co unia zajmuje się Polską
      • gris_gris Re: Debata w PE 19.01.16, 19:24
        na proste pytanie: czy Pani rzad zaakceptuje decyzje Komisji Weneckiej? - nie umiala odpowiedziec! I jeszcze sie obrazila.
        • lellapolella Re: Debata w PE 19.01.16, 19:39
          gris_gris napisała:

          > na proste pytanie: czy Pani rzad zaakceptuje decyzje Komisji Weneckiej? - nie
          > umiala odpowiedziec!

          a niby skąd ona ma wiedzieć czy rząd zaakceptuje? Jeszcze jej prezes nie powiedział. Ta foch- mina i kwękanie to jedyne, na co ją stać.
      • znowu.to.samo Re: Debata w PE 19.01.16, 19:31
        Ja nie wiem jak Polska to wszystko wytrzyma następne lata....jakby mi ktoś powiedział rok temu, jak teraz będą wyglądały rządy w Polsce, jacy ministrowie będą to śmiałabym sie do rozpuku
      • sumire Re: Debata w PE 19.01.16, 19:54
        Prawda. Ale w sumie poniekąd rozumiem jej brnięcie w zaparte - nic innego nie pozostaje, gdy jest się tak ostro punktowanym. Inna rzecz, że jej nie zazdroszczę - kobita pewnie właśnie zdaje sobie sprawę z tego, że politycznie jest spalona i nikt nie będzie brał jej serio, i że trochę się Por i Seler przeliczył w snach o potędze, bo oto okazało się, że ktoś im patrzy na ręce. Biedactwa nie przewidziały smile
        • gama2003 Re: Debata w PE 19.01.16, 20:41
          Mało, że patrzy na ręce. Patrzy i zaraz da po łapkach. I chyba będzie trzeba ciut podkulić ogonki. A założenia były inne, że ciemny lud to kupi.
    • linulina Re: Debata w PE 19.01.16, 19:28
      Nos propagandzistce rosnie i rosnie. A serio, sluchac sie tego nie da
    • oqoq74 Re: Debata w PE 19.01.16, 19:51
      Nie oglądałam. Ale sądząc po wpisach prawicowych komentatorów i publicystów, to premier odniosła niebywały sukcessmile
      • mia_siochi Re: Debata w PE 19.01.16, 20:20
        Oczywiscie. Czarnecki ten nerwowy uśmiech, czy raczej szczękościsk odczytuje jako uśmiech zadowolenia z wygranej debaty big_grin
    • bzdziagwa.a Re: Debata w PE 19.01.16, 20:36
      z jej wypowiedzi wyszło, że Polska to piękny kraj głodnych dzieci

      żenada, zamiast gębę sobie wycierać głodnymi dziećmi niech da dotacje do stołowek, a poza tym co ma trybunał do glodnych dzieci????????
      • kama265 Re: Debata w PE 19.01.16, 20:38
        i cały czas te żenujące argumenty, że to PO zaczęło...... aż mnie boli jak słucham
      • gama2003 Re: Debata w PE 19.01.16, 20:43
        Nie ma na dotację, młodzież do Krakowa w maju się zjeżdża, to trzeba dofinansować. A nie jakieś dzieci po stołówkach, kto by sobie głowę zawracał.....
        • bzdziagwa.a Re: Debata w PE 19.01.16, 21:08
          chyba ten zlot mlodzieży to w lipcu się szykuje, a polskie głodne dzieci będą na wakacjach, i po problemie
    • lady-z-gaga Re: Debata w PE 20.01.16, 09:44
      Co Wy tam wiecie.... przecież odniosła miażdżące zwycięstwo big_grin
      • mozambique Re: Debata w PE 20.01.16, 10:07
        oj zestrachana pani premier, zestrachana - spiete mięsnie ramion , krtań scisnieta,głos coraz wyższy , szczeki zablokowane i te wyszkolone gesty jak u robota

        no i ten spodnie wrzynające sie w rowek - a fuj !
    • gris_gris Re: Debata w PE 20.01.16, 11:13
      Calkowita kompromitacja jest zachowanie sie Platformy. Nic mnie ona i jej losy nie obchodza, ale jak mozna popelniac nadal blad za bledem? Ich zachowanie, ktore ewentualnie moze byc jeszcze jakos zrozumiane przez niektorych Polakow, jest kompletnie nieczytelne dla zachodnich politykow i komentatorow. Jak moga nie wypowiadac sie wyraznie przeciwko naduzyciom wladzy przez PiS? Ja rozumiem, ze to sa gierki polityczne, ze oni maja jakis dziwaczny plan odzyskania wladzy w Polsce, ale na zewnatrz wysylaja komunikat, ze faktycznie, nic sie w Polsce nie dzieje, cala ta sprawa to przesada. Juz od wielu cudzoziemcow slyszalam pytania o to. Martwi mnie to, bo cos sie powoli rusza na Zachodzie, jest szansa na jakas pomoc, a PO temu szkodzi do cholery...
      • kama265 Re: Debata w PE 20.01.16, 11:26
        też tak uważam, że to był wielki błąd. przecież nikt nie oceni tego, że nie chcieli wojny polsko-polskiej. ja mam niestety wrażenie, że bardziej ich teraz zajmują wewnętrzne gierki.
        • gris_gris Re: Debata w PE 20.01.16, 11:27
          oczywiscie, i bardzo nam tym szkodza sad piata kolumna? czy glupota?
          • paszczakowna1 Re: Debata w PE 20.01.16, 11:50
            >oczywiscie, i bardzo nam tym szkodza sad

            Według Schetyny, europosłowie PO 'siedzieli alfabetycznie' i jest to doskonałe określenie ich aktywności w PE.

            Szkodzą głównie sobie. Petru głośno domaga się od Kaczyńskiego deklaracji, czy chce wyprowadzić Polskę z UE. I tak trzeba mówić.

            Boję się co prawda liberałów u władzy - ktoś musi .N dawać w łeb i tłumaczyć, ze poparcie dla nich to tylko efekt strachu przed PiS.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka