Dodaj do ulubionych

Chwalę się

27.05.16, 02:10
Moja kotka jest piękna i mądra.
Obserwuj wątek
    • rosapulchra-0 Re: Chwalę się 27.05.16, 02:44
      sciana
      • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 03:00
        Guza sobie nabijesz smile skoro wolno sie chwalic psami to i kotami smile
        • rosapulchra-0 Re: Chwalę się 27.05.16, 03:04
          Pewnie, że można smile
          Jestem zdołowana, jutro do robolni wracam. A miałam taki piękny dzień dzisiaj smile Ehh..
          • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 14:42
            Nie zazdroszcze ci tej pracy dzisiaj.
    • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 03:04
      A ty nam wyjasnij "kotka" zwierze czy to taka nazwa jakiejs twojej damy? smile na mnie wolaja kotka od... nie powiem ale to moja ksywa w realu smiledlatego pytam rownie dobrze moze chodzic o kobiete smile
      • rosapulchra-0 Re: Chwalę się 27.05.16, 03:17
        Jolu, ale mnie wcale nie dziwi, że tak do Ciebie mówią. Jesteś śliczna, a wszystkie kotki są śliczne smile
        • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 14:40
          Dziekuje smile
      • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 11:04
        jola-kotka napisał(a):
        > A ty nam wyjasnij "kotka" zwierze czy to taka nazwa jakiejs twojej damy? smile

        Zwierzę.
        Nigdy do żadnej damy nie mówiłem kotku, rybko itp.
        • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 14:41
          To szkoda lubie facetow co tak mowia do kobiet,moj maz jest mistrzem w tym smile Dawaj fotke kotki.
          • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 14:58
            jola-kotka napisał(a):
            > Dawaj fotke kotki.

            Będzie, obiecuję.
            Ale muszę naładować akumulatorki do aparatu. A najpierw je znaleźć big_grin
            Komórkę mam prościutką bez foto ale za to bateria trzyma tydzień. Jak była nowa, to trzymała 9 czy 10 dni.
            • angeika89 Re: Chwalę się 27.05.16, 15:05
              A wiesz, że mój mąż też preferuje takie telefony, ma zwykłą nokię e52 i jest bardzo zadowolony...
              Bateria długo trzyma i nie jeden upadek przeżyła big_grin
              Jak przedłużał umowę na abonament to chcieli mu dać smartfona, ale nie chciał smile
              • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 15:30
                angeika89 napisał(a):
                > A wiesz, że mój mąż też preferuje takie telefony, ma zwykłą nokię e52 i jest ba
                > rdzo zadowolony...

                E, to ma nowoczesną z aparatem big_grin
                Ja mam nokię 100 kupioną chyba trzy lata temu za 89 czy 98 złotych.
                • angeika89 Re: Chwalę się 27.05.16, 21:31
                  Ja tam też nie jestem wymagająca.
                  Telefon służy do dzwonienia i pisania esów.
                  Co prawda męża ma aparat, ale to tylko tyle z bajerów.
                  A i jakość tych zdjęć też pozostawia wiele do życzenia wink
            • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 15:06
              smile ok to czekam na fotke ja mam od kilku dni taka,ale juz jest ok,zyje z nami w zgodzie https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13265899_1039667782789974_2099404779281713093_n.jpg?oh=6b1e3b9ef1958f12adbe6114cda8bd2e&oe=57CB5E28
              • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 23:48
                jola-kotka napisał(a):
                > smile ok to czekam na fotke

                No to cyk.
                U mnie słowo droższe od pieniędzy big_grin

                Zapomniałem że to zdjęcie zostało w pamięci aparatu. Lipiec 2015.
                https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ad/kj/cykv/eBGp4BIPx2DfVTTcTB.jpg

                A to dzisiaj.
                https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ad/kj/cykv/vG7nDmO6VfQLBiD7LB.jpg
                • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 23:59
                  Piekna.
                  • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 28.05.16, 00:11
                    jola-kotka napisał(a):
                    > Piekna.

                    I mądra big_grin
                • angeika89 Re: Chwalę się 28.05.16, 00:57
                  Pierwsza fotka cudna smile
                  Piesek też Twój?
                  • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 28.05.16, 10:40
                    angeika89 napisał(a):
                    > Piesek też Twój?

                    Też. Ale to psinka a nie piesek.
                    • angeika89 Re: Chwalę się 28.05.16, 22:38
                      Ok.
                      Zwracam honor psince smile
                      W takim razie ładna z niej sunia wink
                • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 29.05.16, 15:14
                  Znalazłem zdjęcie straszliwe z roku 2014.

                  Psinka zjada kotkę.
                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ad/kj/cykv/D3Q622a6aVvebIGDxB.jpg
        • angeika89 Re: Chwalę się 27.05.16, 14:49
          Ja wolę jak mój mąż mówi do mnie "mój skarbie", lub po prostu "kochanie" niż określa mnie nazwą zwierzęcia.
          Rozumiem, że rybki i kotki mogą być urocze, ale bez przesady...
          Ja do niego też nie mówię w ten sposób i bawią mnie nasi znajomi, którzy mówią do siebie nawzajem "Misiuuu" smile
          • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 15:00
            U mnie tez jest skarbie,kochanie i perelko i malenka,niusia,ale jak to moj maz mowi,ja straszna pieszczocha jestem hehe ja sie do mnie czule nie mowi to usycham,podobno nie dopieszczona zmieniam sie w smutna i ciemnieja mi oczy o ile to pierwsze jest prawda to o oczach to juz opinia tylko mojego meza nie zauwazylam osobiscie. Moj tekst do meza to niunia,skarbie,kochanie,kotus na misia nie wpadlam ale on misia nie przypomina wogole smile
          • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 15:00
            angeika89 napisał(a):
            bawią mnie nasi znajomi, którzy mówią
            > do siebie nawzajem "Misiuuu" smile

            Dobrze że facet nie mówi - moja ty wielka niedźwiedzico big_grin
            • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 15:06
              Ja niedzwiedzica ? ja sarenka jestem.
              • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 27.05.16, 15:10
                jola-kotka napisał(a):
                > Ja niedzwiedzica ? ja sarenka jestem.

                Ale to chodziło o znajomych angeiki, moja ty bestyjko big_grin
                • jola-kotka Re: Chwalę się 27.05.16, 15:12
                  a fakt sory hihi
            • angeika89 Re: Chwalę się 27.05.16, 15:15
              Nie no, wielkiej niedźwiedzicy to ona raczej nie przypomina wink
              Ale rzeczywiście takie nazewnictwo mnie bawi...
    • livia.kalina lepiej napisz 27.05.16, 15:14
      Jak skończyła się wczoraj (dzisiaj?) sprawa z naszym petersburskim agentem bo wątek usunięty więc podejrzewam, że dużo tajemnic służbowych naszego gogologo musiało zostać odkrytychwink
      • zjadaczbigosu Re: lepiej napisz 27.05.16, 15:17
        livia.kalina napisał(a):
        > Jak skończyła się wczoraj (dzisiaj?) sprawa z naszym petersburskim agentem bo w
        > ątek usunięty więc podejrzewam, że dużo tajemnic służbowych naszego gogologo mu
        > siało zostać odkrytychwink

        A pies go... znaczy się kot go drapał big_grin
    • czar_bajry Re: Chwalę się 27.05.16, 23:50
      Moje kotki teżbig_grin
      • zjadaczbigosu Re: Chwalę się 28.05.16, 00:12
        czar_bajry napisała:
        > Moje kotki teżbig_grin

        Wstawisz foto?
    • tereska.z.bombaju Re: Chwalę się 28.05.16, 06:28
      Moje kocury też.
      Choć jeden to podstępna żmija a drugi rasowy kibol to i tak ich kocham tych moich chłopaków

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka