pavia
10.06.16, 19:22
Wygląda na to, że mam jakąś obsesję na punkcie siusiania małych dzieci, bo to mój kolejny wątek "siusiający". Moja prawie 2,5 latka od kilku dni pięknie robi siusiu na nocnik. Na razie opanowałyśmy tę sztukę w domu w ciągu dnia; na dworze i na noc musi być pielucha. Powinnam się cieszyć, ale jest jedna rzecz, która mnie niepokoi. Mała robi siusiu może ze 20 razy dziennie. Nie skarży się na żaden ból, w zimie miała badanie moczu, wyszły prawidłowo. I właśnie nie wiem, czy zostawić to tak, bo na razie mała nie umie jeszcze przytrzymać moczu, czy to może świadczyć o czymś poważniejszym?