jeziorowa
04.10.17, 20:36
Wreszcie znalazłam na to czas i chęci. Zapisałam się na indywidualne lekcje z języka niemieckiego. Cieszę się jak dziecko, że jak znów dotrę gdzieś gdzie autochtoni nie znają innego języka niż własny i niemiecki (zdażyło mi się to już kilkakrotnie) to będę umiała dogadać się lepiej niż w rozpaczliwym stylu.😜 Pytanie do pań, które uczyły się niemieckiego nie mieszkając w kraju niemieckojęzycznym: nie jest trudno, prawda?😀