Dodaj do ulubionych

Kupiłem se ałdiobuka

14.06.18, 00:59
Nawet dużo zapłaciłem. 34 zeta. Było to o godzinie 19, jest 1 w nocy więc
minęło 6 godzin a w zakładce "biblioteka" nadal "trwa generowanie". Co oni do ch.
generują? Siedzą po godzinach i nagrywają dialogi na nowo?
Pierwszy i ostatni raz kupuję ałdiobuka, papier to papier, co mnie podkusiło...
Obserwuj wątek
    • raczek-nieboraczek Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 07:11
      Audioteka ??

      Kupiłam kiedyś synowi Akademię pana Kleksa gdy leżał chory.
      Ostatecznie przesłuchaliśmy z chomika.
      • milka_milka Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 07:16
        Patrz, a mnie audioteka działa bezbłędnie.
        • kandyzowana3x Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 07:38
          Ja czasami musze odswiezac albo uruchomic ponownie aplikacje, ale rzeczywiscie nigdy nie miewam problemow
      • lisciasty_pl Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 09:56
        Jakieś nexto. Dalej generuje, nie wiem czy mam im pisać o co chodzi czy czekać? Ponad 14 godzin minęło.
        • lisciasty_pl Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 10:27
          lisciasty_pl napisał:
          > Jakieś nexto. Dalej generuje, nie wiem czy mam im pisać o co chodzi czy czekać?
          > Ponad 14 godzin minęło.

          Infolinia nie odpowiada. Zaczynają mnie naprawdę wpieniać...
    • alpepe Re: Kupiłem se ałdiobuka 14.06.18, 10:11
      dobre.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka