lisciasty_pl
14.06.18, 00:59
Nawet dużo zapłaciłem. 34 zeta. Było to o godzinie 19, jest 1 w nocy więc
minęło 6 godzin a w zakładce "biblioteka" nadal "trwa generowanie". Co oni do ch.
generują? Siedzą po godzinach i nagrywają dialogi na nowo?
Pierwszy i ostatni raz kupuję ałdiobuka, papier to papier, co mnie podkusiło...