hanusinamama
13.11.18, 14:01
Niech mi ktoś wytłumaczy. I to takich co o sobie mówią "polak z dziada- pradziada". Jak to możliwe, ze w kraju ktory nazisci tak zniszczyli, ludzi tyle wybili jest tylu wyznawców tego ruchu. BO ja naprawde rozumiem, ze w takich Niemczech jest częśc ludzi z tesknotą za mega-imperium Niemieckim Hitlera. Nie popieram tego ale rozumiem. Nazisci ich kraj mieli stworzyć wielkim. Ale nasz kraj chcieli zmieść z powierzchni ziemi. I tutaj taki jeden z drugim "prawdziwi patrioci" wykrzykują hasła neonazistowskie? Bo co? Bo chce białej siły? Bo sie "ciapatego" w kraju boją wiec wolą zeby wrócił 39 rok? Ile ten kraj wyciepriał z rąk nazistów a ile z rąk muzułmanów? Mnie sie wydawało ze z taką historią, w tym kraju nie ma możliwości aby "polak-patriota" jak o sobie mówią wykrzykiwał takie hasła pod takimi banderami. Wyobrazacie co by pomysleli, ci co gineli na wijnie za nasz kraj walcząć z nazistami, jakby im pokazać masz ONRuna ulicach stolicy? Albo Forza Nuova idacych ramię w ramię z Polakami?