Dodaj do ulubionych

Przedłużanie rzęs

14.05.19, 14:21
Pytanie do emam przedłużających rzęsy. Chciałam strzelić sobie taki tuning na sezon letnio-wakacyjny, bo własne rzęski mam krótkie i marne.
Ale tak, żeby nie wyglądać jak dresiara ani drag queen, tylko kobieta, która ma własne gęste rzęsy. O co prosić, żeby efekt był naturalny - jedwab, 1:1, 3:1? Czego unikać, na co uwazać? Jak często musicie uzupełniać? Warto, nie warto?
Obserwuj wątek
    • dziennik-niecodziennik Re: Przedłużanie rzęs 14.05.19, 14:29
      Jak ma byc naturalnie to 1:1 i nie przekraczac dlugosci 10. Wszystko ponad widac ze nie jest naturalne. Uzupelniac trzeba co 3-4 tygodnie, zeby nie chodzic z dziurami. Moim zdaniem nie warto, wydajesz kupe kasy, a i tak trzeba sie pilnowac (nie trzec oczu, uwazac przy demakijazu itd), jak powypadaja to sie glupio wyglada, a jak zdejmiesz calkiem to masz odczucie ze w ogole nie masz rzęs.
      Zrob sobie najpierw lifting/trwala na rzesach. Podkreca i daje wrazenie wydluzenia wloskow. Moze wystarczy?
    • triss_merigold6 Re: Przedłużanie rzęs 14.05.19, 14:33
      1:2 wygląda dobrze i naturalnie, bez efektu gąsienicy. Jako doraźny tunning na 2 tygodnie ok, ale przy niektórych sportach te rzęsy szybko się wycierają. Fajne jest laminowanie rzęs (henna + podkręcenie, coś jak trwała, dobrze wygląda na dłuższych rzędach).
    • iwoora Re: Przedłużanie rzęs 14.05.19, 18:24
      Miałam 2:1 - efekt całkiem naturalny, bo własne też mam długie i gęste ale jasne. Trzymały się równo 2 miesiące, bez dziur- świetna sprawa, nie musiałam ich malować. Minusy - niemożność potarcia oczu, zakaz spania na brzuchu. Jednorazowe przedłużanie nie zniszczyło mi rzęs - wyglądają dokładnie tak samo jak przed, ale nie zamierzam robić tego często.
    • hungaria Re: Przedłużanie rzęs 14.05.19, 22:07
      Zbiorczo bardzo dziękuję!
      Liftingu ani trwałej nie chcę, bo podejrzewam, że w moim przypadku efekt będzie słaby - mam naprawdę krótkie rzęsy, do tego na jednym oku trochę krótsze. Z dobrym tuszem dają radę, ale nie ma za wiele do liftingowania i utrwalania.
      Nie chcę też używać żadnych odżywek na porost, bo naczytałam się o efektach ubocznych.

Zabieg planuję zrobić tylko raz, ew. z jednym przedłużeniem, na stałe to za dużo zachodu jak dla mnie.
      Czyli nie można oczu trzeć, a jak wygląda demakijaż? Malujecie sobie jeszcze rzęsy tuszem, czy już nie czujecie takiej potrzeby?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka