17.09.19, 10:42
Czy ktoraś z Was sobie robiła? Było widać (jakikolwiek) efekt? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim - czy coś może pójść nie tak?

Obserwuj wątek
    • liberica1 Re: Zaffiro 17.09.19, 14:03
      Robiłam. Owal twarzy się pociągnął ładnie. Drobne zmarszczki mimiczne są mniejsze, chociaż nie były jakieś duże. Robić w dobrej klinice medycyny estetycznej. Parametry ustawia sobie niejako maszyna sama. Ale nad wszystkim czuwa człowiek. Może zmienić ustawienia. Po zabiegu czuje się wyraźne napięcie skóry.
      • hungaria Re: Zaffiro 17.09.19, 15:33
        Super, już myślałam, że nikt się nie odezwie smile
        A robiłaś sobie jeden zabieg, czy serię? Jak bardzo/mało bolesne jest to mizianie głowicą?
        Czytałam różne opinie i podobno jeśli nie widać efektu, prawdopodobnie oznacza to, że maszyna miała ustawione zbyt słabe impulsy. Z drugiej strony nie chciałabym wyjść z poparzeniem...

        Czyli dobrze rozumiem, że zmarszczek nie zlikwiduje, ale podniesie owal (zminimalizuje bruzdy)? Mogę się spodziewać poprawy stanu skóry?
      • hungaria Re: Zaffiro 17.09.19, 18:10
        Aha, i najważniejsze - jak długo utrzymuje się efekt? smile
    • aniani7 Re: Zaffiro 17.09.19, 20:04
      Nie baw sie w zaffiro, zrob sobie hifu, ale prawdziwe, a nie jakies gooowno jak deep cos tam.
      • hungaria Re: Zaffiro 17.09.19, 20:39
        Boje sie hifu, naczytałam się o poparzeniach uncertain
        • aniani7 Re: Zaffiro 21.09.19, 20:42
          Skorzystaj z Utimsa, nim nie da sie poparzyc.
    • aniani7 Re: Zaffiro 17.09.19, 20:05
      Robilam 4 razy, jezeli masz wiecej niz 30 lat, to szkoda kasy
    • alba27 Re: Zaffiro 28.08.20, 09:14
      Miałam 1 zabieg bo jakąś promocja była. Fajnie, ale wolę laser.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka