Sobotni wątek domowo-babsko-plotkarski
Dekorujecie dom z uwagi na zmianę pory roku (ja tak), Halloween (oj, nie), zimowo-świątecznie ? (no jasne

) Muszę przyznać, że lubię jak mój dom zmienia się w zależności od zmiany dodatków typu kolor poduch, roślinność czy jakieś bibeloty (tego akurat mam mało, ale jednak zmiany są widoczne gołym okiem).
Obecnie jestem przeszczęśliwa, gdyż nadeszła moja ukochana pora roku ze wszystkimi swoimi bajecznymi kolorami, więc... szaleję

A jak jest u Was?