aandzia43 Re: Dziw Natury 04.12.19, 12:31 O w mordę, jakieś problemy z grawitacją! Odpowiedz Link Zgłoś
mona-taran Re: Dziw Natury 04.12.19, 12:32 Dziw natury to raczej to :p upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d9/Nowe_czarnowo-krzywy_las.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś