Dodaj do ulubionych

Krzysio Bosak

18.01.20, 14:45
A więc faktycznie po to się żeni z prawnikiem, żeby dobrze w kampanii prezydenckiej wypaść!
Tym samym chyba znamy całą stawkę.
Nie żebym miała na kogo głosować...
Obserwuj wątek
    • szafireczek Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 16:10
      Daleko idące poświęcenie, ale czy suweren doceni?smile...kampania będzie, idąc za ciosem, w miesiącu miodowym, to dopiero niezapomniane wrażenia...mało co to przebijesmile
            • tiszantul Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 23:41
              Jesteś znakomicie na bieżąco z polityczną poprawnością, co oznacza, ze całkiem niedawno wsadzałabyś homoseksualistów do więzień i kierowała ich na leczenie, bo całkiem niedawno właśnie takie były politpoprawne zachowania na Zachodzie. Co innego my pisowcy - nie popieramy, ale tolerujemy. Bez wsadzania do więzień za homo i bez promowania homo
              • livia.kalina Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 23:53
                cały czas promujesz tu homo Kaczyńskiego. Który jest homofobem więc hipokrytą.

--
                super_hetero_dyna:
                "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
            • paskudek1 Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 10:51
              Jak pani nie jest feministką t oco na bogów robiła na uczni wyżej prawniczej? Powinna raczej jakieś kursy gotoeanai, szycia i zarządzania domem robić nieprawdaż?

--
              nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
              • dramatika Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 11:14
                paskudek1 napisała:

> Jak pani nie jest feministką t oco na bogów robiła na uczni wyżej prawniczej?

Ba, co to za prawacy, którzy zatrudniają kobiety w kancelariach prawniczych, zamiast w kuchniach trzymać. Farbowane lisy jakieś.
      • angazetka Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 16:27
        Wolałabym akurat, żeby nie męczył się w szafie, gdyby był gejem.
        A z jego ślubu się nabijam, bo:
        a) jest w kampanii wyborczej (tak, z Tuska ślubu kościelnego też szydziłam),
        b) informacja o nim pokazała, jak ważne są feminatywy.
      • snajper55 Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 20:02
        ride_like_the_wind napisał:

> A co Cię obchodzi kiedyś i z kim się żeni? Nawet jak ma skłonności homoseksualn
        > e, to ich nie demonstruje i nie jest aktywistą homoseksualnym.

No i to jest chore, gdy homo żeni się z kobietą.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
          • snajper55 Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 21:24

> Takich 100% homo to być może nie ma tak dużo, większość balansuje pewnie na gra
            > nicy homo/bi, co najwyżej z naciskiem na homo.

Na podstawie jakich badań tak twierdzisz?

S.
            --
    • lellapolella Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 16:19
      Chciałam tylko zauważyć, że to nie jest prawnik pierwszy z brzegu lecz mordojurisowy- ja tu widzę coś więcej niż sprawy wizerunkowe. Widzę tu aktywne zaplecze.

--
      <*>
      "Istnieje cel, ale nie ma drogi: to co nazywamy drogą, jest wahaniem." Franz Kafka
      • livia.kalina Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 22:05
        Pewnie losowali na którą prawilną padnie. I chociaż się na to zgodziła i tak mi jej szkoda bo wiadomo jak to się skończy. Ładnie to jest opisane w „Różowych kartotekach”, jak takie życie w kłamstwie wali rykoszetem w postronne osoby.

--
        super_hetero_dyna:
        "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
    • chicarica Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 16:32
      Znaczy się wyszedł z szafy czy jak?

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 18:56
      Pan Bosak chyba nie ma wyższego wykształcenia i nie wiem, czy to odpowiedni kandydat na prezydenta. Poza tym to liberalne skrzydło narodowców, a nie socjalistyczno-robotniczo-solidarystyczne, więc jego kandydatura mnie nie interesuje. Jak czekam na kogoś kto odważy się powiedzieć, że bogaczom trzeba głębiej sięgnąć do portfela, jak to mówi Piotr Ikonowicz.
      • sumire Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 19:04
        Czemu mnie nie dziwi, że Józek chciałby u steru kogoś, kto uważa, że ci, którzy zapracowali na swój majątek, powinni go oddawać nieudacznikom.
            • olena.s Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 20:43
              MArtwisz się, martwisz. Martwisz się o pięć sekund dłużej od momentu, w którym jasno okazuje się, że kasa dla najsłabiej zarabiających wypadłaby z twojej zaciśniętej garstki... big_grin
                • iwles Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 22:23
                  Czyli jestes w podobnej sytuacji, co 4-osobowa rodzina, majaca dochod 16.000 zl. (po 4 tys na glowę, jak ty), a tak zarabiajacych uwazasz za bogaczy, ktorych panstwo powinno lupic.
                  Oj nieladnie Jozek. Panstwo nie powinno nikogo lupic, nie przyszlo ci to do glowy, co nie?

--
                  Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
                  • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 22:56
                    To nie tak, że jestem w takiej samej sytuacji. Pewne koszty w gospodarstwie domowym są stałe i nie mając partnerki nie mam z kim ich dzielić. Poza tym ludzi zarabiających po 8 tysięcy nie uważam za bogaczy.
                      • sumire Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 11:42
                        Nie tobie rozstrzygać o tym, jak zostały osiągnięte.
                        Takie rozumowanie "bogatemu trzeba zabrać" jest bardzo niebezpieczne. Zwłaszcza że żyjemy w kraju, w którym za bogatego uważa się osobę, która za zachodnią granicą należałaby do klasy średniej. Tych naprawdę zamożnych jest bardzo mało i z pewnością nie trzymają pieniędzy na kontach w Polsce. Fanatyczna, mściwa polityka zabierania bogatym w gruncie rzeczy znowu uderzyłaby w klasę średnią i jeszcze pogłębiła wzajemną nienawiść Polaków do siebie.
                        • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 11:58
                          Jeśli poprzez transfery do rajów podatkowych unikali płacenia podatków to zasługują na sprawiedliwe osądzenie i surowe kary. Dodatkowo, uważam że redystrybucja powinna się odbywać nie przez rozdawnictwo, a wzrost wynagrodzeń.
                            • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 20.01.20, 17:03
                              Można tego zakazać, a nawet zlecić ekspertyzy mające zweryfikować czy już z aktualnym prawem nie jest to niezgodne, a wtedy winnych rozliczyć z datą wsteczną. Piotr Ikonowicz napisał, że jeśli władze w końcu nie odważą głębiej sięgnąć do portfeli bogatych, to nic się nie zmieni. To jest prawdziwy ideowiec. Pomaga ludziom bezinteresownie, sam niekoniecznie chce zdobyć władzę ale zależy żeby władza chociaż w części realizowała bliskie mu postulaty.
        • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 21:17
          Mówię o nacjonalizmie szeroko pojętym. Ja się z nacjonalizmem Bosaka nie utożsamiam, mój nacjonalizm był tu nazywany narodowym socjalizmem, dla mnie Bosak to liberalny sługus bogatych chcących płacić niskie podatki i nie dzielić się z narodem.
      • dramatika Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 10:10

> Poza tym to liberalne skrzydło narodowców

Józek, na litość boską, w Polsce narodowcy nie są liberałami.
        Może obejrzyj sobie materiał edukacyjny - narodowcy vs korwinowcy, to cokolwiek zrozumiesz.
        www.youtube.com/watch?v=asQ3LN0rHa0
        • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 11:37
          Bosak to liberał. Zresztą RN wchodząc do Konfederacji niejako przyjął poglady Korwina. Antykapitaliczni nacjonaliści w rodzaju NOP wolą już chyba PiS od Konfederacji. Konfederacja to formacja reprezentująca tych o nieco grubszych portfelach, a nie żuczków takich jak ja którzy chcą bezpieczeństwa socjalnego i przewidywalności, bez marzeń o wycieczkach do Tajlandii.
          • dramatika Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 11:52

> Bosak to liberał. Zresztą RN wchodząc do Konfederacji niejako przyjął poglady K
            > orwina.

Nie. RN nie zmienił programu - konfa pod tym względem jest zwyczajnie niejednorodna i podzielona.
            Faktem jest natomiast, ze narodowcy nie są socjalistami. Twierdzą tylko, w przeciwieństwie do korwinowców, że kapitał ma narodowość i że nie ma czegoś takiego jak sprawnie funkcjonujący wolny rynek - ten zawsze musi być regulowany. W praktyce oznacza to nadzór państwa. Oczywiście to teoria, bo dzisiaj też mamy teoretycznie nadzór państwa nad wolnym rynkiem, ale gucio to daje - nasz "wolny rynek" to rządy megakorporacji i zdegenerowanych instytucji finansowych.
            • ride_like_the_wind Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 12:04
              Tak zgadzam się z Tobą, jednak widziałem plakaty narodowców z Konfy gdzie głosili liberalne hasła typu znaczne obniżenie CIT. A to byłoby zrobienie laski zagranicznym korporacjom. Dodatkowo, w Konfie rządzą korwiniści, a Bosak to swoisty łącznik między narodowcami i liberałami. Dodatkowo Piepe z punktu widzenia zatwardziałego socjalisty takiego jak ja, narodowcy to i tak ciągle liberałowie.
              • dramatika Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 12:08

> w Konfie rządzą korwiniści, a Bosak to swoisty
                > łącznik między narodowcami i liberałami.

Bosak nie jest żadnym "łącznikiem" tylko narodowcem. Ogarnij, że w Konfie są dwa niezależne ugrupowania, które żyją ze sobą, bo inaczej nie weszliby do sejmu oddzielnie.
                A co do socjalizmu:

https://i.pinimg.com/originals/8b/13/6d/8b136d730833de17cfb7805ccf372080.jpg

Dodatkowo Piepe z punktu widzenia zat
                > wardziałego socjalisty takiego jak ja, narodowcy to i tak ciągle liberałowie.
                  • tanebo2.0 Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 12:41
                    Liberalne? Czyli nie jest za ostatecznym rozwiązaniem czy cuś?

--
                    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
                  • dramatika Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 12:47

> Bosak pracował kiedyś u Wiplera, jak na narodowca ma dość liberalne poglady.

Nie no, jasne. Przy PiSie czy Zandbergu narodowcy to uberliberałowie ;P

Co do tego twojego bezpieczeństwa socjalnego - idealnym systemem socjalistycznym jest więzienie. Pełna micha, opierunek i dach nad głową. Tego chcesz?
    • snajper55 Re: Krzysio Bosak 18.01.20, 20:04
      angazetka napisała:

> A więc faktycznie po to się żeni z prawnikiem, żeby dobrze w kampanii prezydenc
      > kiej wypaść!
      > Tym samym chyba znamy całą stawkę.
      > Nie żebym miała na kogo głosować...

Podobno chłopaki nie płaczą, ale z tej okazji niejednemu łza poleci.

S.
      --
    • tanebo2.0 Re: Krzysio Bosak 19.01.20, 10:46
      natemat.pl/296959,faszyzm-krzysztof-bosak-pochwalil-sie-wynikami-testu-politycznego i on się jeszcze tym chwali?

--
      Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka