Dodaj do ulubionych

płatne wieści/blokowanie

06.04.20, 00:25
w innym wątku snajper pytał Artykuł jest płatny, masz do niego dostęp?
a tu cały portal domaga się zgody na reklamy

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: płatne wieści/blokowanie 06.04.20, 00:29
      aankaa napisała:

> w innym wątku snajper pytał Artykuł jest płatny, masz do niego dostęp?
      > a tu cały portal domaga się zgody na reklamy

To mnie nie denerwuje. Aby było śmieszniej używam Opery i nie mogę niczego wyłączyć choćbym chciał. Dla takich stron mam FireFoxa, gdzie Adblocka wyłączam i czytam. Ja to akceptuję. Co innego portal siejący reklamami na lewo i prawo i zamykający artykuły dla prenumeratorów.

S.
      --
      Ave, Praeses, morituri te salutant! (by witek.bis)
      • aankaa Re: płatne wieści/blokowanie 06.04.20, 00:38
        portal siejący reklamami na lewo i prawo i zamykający artykuły dla prenumeratorów.

dla prenumeratorów (niecałe 20 zeta miesięcznie, trafiając na promocję możesz zapłacić jeszcze mniej - to taniej niż gdybyś zaszedł do kiosku i kupił płachtę papieru)
        jak cię bawi czytanie artykułów na onecie przerywanych reklamami - kto cierpliwemu zabroni ? big_grin

--
        jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
        • snajper55 Re: płatne wieści/blokowanie 06.04.20, 00:44
          aankaa napisała:

> portal siejący reklamami na lewo i prawo i zamykający artykuły dla prenum
          > eratorów
          .

big_grin

> dla prenumeratorów (niecałe 20 zeta miesięcznie, trafiając na promocję możesz z
          > apłacić jeszcze mniej - to taniej niż gdybyś zaszedł do kiosku i kupił płachtę
          > papieru)
          > jak cię bawi czytanie artykułów na onecie przerywanych reklamami - kto cierpliw
          > emu zabroni ? big_grin

Wiesz ile bym musiał prenumerat wykupić? Wolę się męczyć z reklamami. Niech reklamodawca płaci za moje czytanie. smile

S.
          --
          Ave, Praeses, morituri te salutant! (by witek.bis)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka