Dodaj do ulubionych

Koronaerdolec....

13.05.20, 15:25
...co słabsze umysły przepala.

Byłem dzisiaj u mojej fryzjerki. Jerzu Anaszpanie co się tam odjaniepawla!? W szpitalu na chirurgi jest mniej zabezpieczeń. Jednorazowe okrycia, fryzjerka w przyłbicy i w masce, klient w masce, zakaz używania suszarki, odliczone pieniądze wrzuca się bezkontaktowo do specjalnej kasetki. A brody i wąsów i tak mi nie zrobi, bo ryzyko. Może mi tylko górę obciąć. I jeszcze nowy cennik od 1/06 wywiesiła. No dramat.

Po prostu mózg spalony.

Szukam czy wszędzie takie szaleństwo, bo najwyższy czas na zmianę. Albo spróbuje, może mnie najlepsza z żon wprowadzi w podziemie fryzjerskie. Zarzeka się, że tam cały czas jest normalnie.... i dużo taniej niż na ziemi wink

Tak mnie to zdruzgotało, że aż musiałem udać się na pierwszego stejka po apokalipsie. Tam przynajmniej spoko, normalne talerze, normalne sztućce, normalny kelner, normalna krowa, normalny terminal...odżyłem lekko po fryzjerskiej rozpaczy.

Mam takie przemyślenie, że jak się ktoś tak boi jak moja fryzjerka to niech lepiej zostanie w domu i nie otwiera biznesu. To nie ma sensu. Konkurencja (albo podziemie) i tak ją zmiecie z planszy, bo po co mi taka połowiczna usługa?!

A wieczorem idę pierwszy raz do kina.....
Obserwuj wątek
      • dyzurny_troll_forum Re: Koronaerdolec.... 13.05.20, 16:00
        leanne_paul_piper napisała:

> Ooo, u Ciebie kina juz otwieraja? Ja mam nadzieje pojsc najpozniej 01/06. Obejr
        > ze wszystko, co maja😎

Otwierają, ale ja nie wiem czy mi się podoba to nienormalność zwana "nową normalnością".
        I nie wiem czy gospodarka się podniesie w ogóle, a już na pewno nie szybko! Naprawdę to wszystko nie zachęca do wydawania pieniądza. I do budowania dobrego nastroju konsumenta.

Kino na razie absolutnie bez przekąsek....za to zrobili bilety za 60% normalnej ceny, żeby zachęcić....Na Invisible Man'a idę...

Tęsknie za kinem straszliwie, bo zwykle chodziłem przynajmniej co środę.
        • dyzurny_troll_forum Re: Koronaerdolec.... 14.05.20, 00:16
          dyzurny_troll_forum napisała:

> Kino na razie absolutnie bez przekąsek....za to zrobili bilety za 60% normalnej
          > ceny, żeby zachęcić....Na Invisible Man'a idę...
          >
          > Tęsknie za kinem straszliwie, bo zwykle chodziłem przynajmniej co środę.

film można, ale dłużyzny bardzo

5 ludziów na sali, coś słabo te biznesy wstają z kolan; chyba bilety za półdarmo nie działają - może powinni po baloniku dawać xD

znalazłem przy okazji fryzjera, zrobi mi brodę i to za połowę cennikowej ceny, umówiłem się na piąteczek

jest normalność tylko trzeba poszukać.....
    • roks30 Re: Koronaerdolec.... 13.05.20, 15:42
      dyzurny_troll_forum napisała:

> ...co słabsze umysły przepala.
      >
      > Byłem dzisiaj u mojej fryzjerki. Jerzu Anaszpanie co się tam odjaniepawla!?
      >
      Świetnie napisane. Uśmiałam się 😂! Dzieki! You made my day!
    • asfiksja Re: Koronaerdolec.... 13.05.20, 15:48
      Są osoby, które nie mogą sobie pozwolić na kwarantannę. Z powodów zawodowych, finansowych, rodzinnych, logistycznych, psychicznych, łotewer. To chyba w tej chwili największa grupa, która zachowuje daleko idące środki ostrożności. Druga grupa - chyba jednak znacznie mniejsza - to ci, którzy naprawdę boją się infekcji.
      Stawiam dolary przeciw starym kaloszom, że fryzjerka należy do tej pierwszej grupysmile
      • daniela34 Re: Koronaerdolec.... 13.05.20, 15:59
        asfiksja napisał:

> Druga g
        > rupa - chyba jednak znacznie mniejsza - to ci, którzy naprawdę boją się infekcj
        > i.
        > Stawiam dolary przeciw starym kaloszom, że fryzjerka należy do tej pierwszej gr
        > upysmile

Pewnie masz rację, choć może mieć choroby będące czynnikami ryzyka i należeć do grupy 2. Albo ma w domu osobę obciążoną i robi co może, żeby nie złapać
    • leann32 Re: Koronaerdolec.... 14.05.20, 10:40
      Ja sobie elegancko zafarbowalam wlosy.
      A żem bystra i uzdolniona manualnie i ogladalam wszystkie odcinki ostrego cięcia to po dwoch tutorialach na yt odwalilam znajomej takie ombre i schladzanie blondow ze strzyzeniem, ze jeszcze nigdy nie byla taka zadowolona.
      Dodatkowo przerobilam na yt strzyzenie meskie - zakupilam sprzet i obcielam trojke moich chlopakow i wygladaja pieknie. Gora nozyczkami, dol z kilku wartsw, wystopniowany maszynka, syn otrzymal a la lewandowki fryzurke i zachwycony.
      Dodatkowo kupilam zestaw do hybryd i nosze sie z pieknie zrobionymi paznokciami.
      smile
      Ogolnie nie mam zamiaru na ten moment odwiedzac salonow wlasnie przez takie cyrki, dla mnie fryzjer to kawa, relaks i gazetka oraz poczucie bycia zaopiekowaną przez dwie godziny.

Jak mam wywalić 3 stówy i czuć się jakbym byla na oddziale neurologii na tomografii głowy to dziekuje bardzo.
    • beata985 Re: Koronaerdolec.... 14.05.20, 11:59
      Byłam wczoraj w urzędzie miejskim, przygotowana jak na front...maseczka,rękawiczki, w drzwiach ochrona pilnujaca dezynfekcji A w środku panie wprawdzie za szybami Ale bez rękawiczek Bez maseczek...to można tak? Myślałam że w zakładach pracy bhp naciska właśnie na ww...no i czym te panie różnią się od sprzedawcy w sklepie....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka