Dodaj do ulubionych

prezent na 75 urodziny

14.06.20, 19:14
dla mojego taty. jestem w kropce. lubi operę, ale biletów teraz nie kupię a płyty ma. lubi czytać ale wciąż kupuje sobie różne książki i nie wiem co ma. gadżety do domu i ogrodu już w przeszłości sprezentowane. sprawny, ma kota, ubrań nie ceni sobie (jak mu kupowałam nowe to i tak dalej nosił te stare zdarte). jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • mama-ola Re: prezent na 75 urodziny 14.06.20, 22:40
      My mojemu teściowi kupiliśmy nową wieżę. Oczywiście jakąś miał, ale wieloletnią. No to dostał nową.
      A z kolei dla mojej mamy, która niedługo ma urodziny, myślę o jakimś wypaśnym leżaku czy hamaku. Akurat idzie lato i coś takiego wypoczynkowego mogłoby się spodobać. Miała dostać zagraniczną wycieczkę, ale cóż...
      Znajoma dostała kurs sommelierski. Skorzystała w dogodnym terminie.
    • feliz_madre Re: prezent na 75 urodziny 15.06.20, 09:48
      Masz duża najbliższą rodzinę? Moja ciotka dostała zdjęcie, duże w pięknej ramie, a na nim jej dzieci z małżonkami i wnukami. W sumie 9 osób. Zdjęcie zrobione profesjonalnie, w studio, z ładnym tłem. Ciotka bardzo zadowolona, powiesiła sobie przy kominku.

Z innych - fotel bujany, jak jeździ autem to może jakiś gadzet do samochodu? Albo przeżycie - kurs z degustacja wina/piwa/whisky, kolacja w ciemności, karnet na strzelnicę, lot widokowy nad jego ukochanym miastem, zestaw masaży? Jak ma znajomych to może zestaw do gry w bule?
      Albo zabierz go na weekend gdzieś, gdzie nie był. We dwoje, albo jeszcze z kimś. Jak się lubicie, to to mógłby być najlepszy prezent.
      • swiecaca Re: prezent na 75 urodziny 15.06.20, 12:44
        gadżet do samochodu to może być trop, co na przykład? ja niegadżetowa to się nie znam...

przeżycia ogólnie uważam za dobry prezent ale akurat do taty mi nic takiego nie pasuje sad on z przeżyć ceni, jak pisałam wcześniej, koncerty muzyki klasycznej a teraz o to trudno
    • daniela34 Re: prezent na 75 urodziny 15.06.20, 10:27
      A wino lubi? Mój ojciec dostał na okrągłe urodxiny prezent-przeżycie, czyli wycieczkę do winnicy (polskiej oczywiście 😀). Jak tata sprawny i mobilny to może mu się spodobać. A jak nie winnica to jakiś inny wspólny wypad.
    • olga.ola Re: prezent na 75 urodziny 18.06.20, 12:37
      Może kup mu smartwatcha którego obsługę będzie w stanie ogarnąć. Ja kupiłam mojemu tacie smartwatcha Garett z funkcja gps i bez problemu daje radę. To bardzo wygodny gadżet i można też wykonywać połączenia telefoniczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka