Dodaj do ulubionych

brawo Franciszek

25.06.20, 17:29
No muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona szybkim odstrzeleniem Janiaka. Nie spodziewałam się, że Watykan tego popierającego PIS biskupa utrąci jeszcze przed 1. turą naszych wyborów. Propisowski Głódź też już (samo)zdymisjonowany, na więcej chyba na razie nie można liczyć. Ale powinni być następni.
Drodzy pisowcy, coś się powoli kończy, wasi możni sprzymierzeńcy się pakują. Prezydent "Donald Trup" też chyba będzie na wylocie. To był chyba gest rozpaczy, że pozwolił się sfotografować z siedzącym Adżejem.
Obserwuj wątek
    • bib24 Re: brawo Franciszek 25.06.20, 17:39
      2 lata w watykanie leżała skarga napisana przez rektora katolickiego (nie pamiętam nnazwiska) na Janiaka, że krył pedifili
      potem film
      i wreszcie się spił i trafił do szpitala

i dopiero teraz go ruszyli. niby coś się w kk zmienia ale brzydzi mnie ta instytucja do cna. ile można czekać na zajęcie się takim tematem od skargi? jakby nie film to pewnie do śmierci janiaka by czekali. obrzydliwstwo i gęba pełna frazesów.
      • asfiksja Re: brawo Franciszek 25.06.20, 17:50
        Właśnie tego nie wiadomo, czy leżała, czy jednak zniknęła. Janiak miał podobno mocne wtyczki w Watykanie.
        Skargę pisał rektor seminarium ks. Górski, więcej informacji na stronie "Więzi":
        wiez.com.pl/2020/06/22/jak-to-sie-robilo-w-diecezji-kaliskiej-2/
        Ja tam wolę, że go ruszyli właśnie teraz, a nie miesiąc temu i nie za 3 tygodniesmile
    • z_lasu Re: brawo Franciszek 25.06.20, 17:43
      Brawo? Brawo to będę bić jak SAMI wreszcie zaczną zbrodniarzy stawiać przed wymiarem sprawiedliwości. A nie karać przenoszeniem w stan spoczynku wtedy, gdy już się szambo wyleje tak, że nijak się nie da tego ukryć. A gdyby ktoś miał złudzenia - Janiak nie poleciał za pedofilię, ani za pijaństwo tylko za złamanie podstawowych zasad mafijnych czyli za publiczny (!) atak na przełożonego. Wg mafijnej moralności jest to czyn niewybaczalny, bo po pierwsze uderza w swoich, po drugie w strukturę, po trzecie wywleka na zewnątrz sprawy "rodziny".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka