26.06.20, 21:52
Przeglądaliśmy dziś aby wybrać coś obejrzenia. Są zwykłe kategorie nowości, thrillery, komedie romantyczne itd.

Portal wprowadził nową kategorię - LGBT. Czy w związku z tym powinny pojawić się nowe kategorie np. kino eko, wege, chrześcijańskie, islamskie, pro-life, pro-choice, etniczne, autystyczne itd itd?
Obserwuj wątek
  • kryzys_wieku_sredniego Re: HBO GO 26.06.20, 22:27
   Mają sezonowe propozycje, wczesniej było filmy oskarowe, jeszcze wcześniej świąteczne, były też kultowe polskie, niezapomniane, wojenne ... i tak co kilka miesięcy dodają nowy katalog z wybranymi filmami, potem znika i pojawia się coś nowego.
   Nie dorabiamy filozofii.
  • livia.kalina Re: HBO GO 26.06.20, 22:43
   Ale na czym polega problem? Ktoś szuka filmu o tematyce lgbt to będzie mu łatwiej, ktoś się boi krwiożerczej ideologii gender i tego, że po obejrzeniu filmu zostanie homoseksualistą, to tez ma ułatwione, żeby tej kategorii unikać. Chodzi o to, żeby udawać, że ci ludzie nie istnieją?
  • mika_p Re: HBO GO 26.06.20, 22:48
   Jeśli jeden film jest przypisany do kilku różnych kategorii, to co ci to przeszkadza?

   W zeszłym roku miałam taki okres, że co poszłam do kina, to film mógłby być w kategorii LGBT wink "Faworyta", "Ból i blask" i coś jeszcze. A szłam po prostu na dobre, głosne filmy wink

   Z drugiej strony, klasyfikacje filmów do gatunków to temat-rzeka. Niedawno był w telewizji dramat sci-fi - jedyny element sci-fi to przedmiot przenoszący w czasie, ładny melodramat to był tak poza tym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka