asia_i_p
26.08.20, 20:41
Podobno lekarze przedłożyli nowemu ministrowi zdrowia nowe wytyczne WHO dotyczące kwarantann - nie trzymać dłużej niż określona liczba dni od ustąpienia objawów - a on powiedział, że jak już zostanie ministrem, to się zajmie. Skończyłoby się siedzenie tygodniami, duży plus. Dzisiaj tym ministrem został, zobaczymy, czy dotrzyma słowa.